Doprava zdarma

Starplay Zahradní domeček Fairy House

2 999 Kč 2 299 Kč
Zboží máme skladem!
U vás doma 26. 10. až 27. 10.

Popis

Starplast dětský domeček New Fairy House svým vzhledem připomíná perníkovou chaloupku. Domeček pro děti má krásné barevné provedení v červeno-žluto-zelených barvách. Díky kvalitním a odolným plastem je stavba domku velmi bezpečná. Barvy jsou trvanlivé a nevyblednou. Domeček pro děti je se šikmou střechou, ve které je zabudováno střešní okno, díky čemuž je celý domek krásně prosvětlený. Dvířka mají poštovní schránku na dopisy a zadní okno má otevíratelné okenice. Domeček pro děti má mnoho oken z každé strany, a poloviční dveře, které zajišťují dostatek čerstvého vzduchu i přes teplé letní dny a dostatek chládku na hraní před horkým sluncem.

Hra v dětském domku rozvíjí u dětí komunikační schopnosti, a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Dětský domeček je na rozdíl od dřevěných domků krásně barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost a scénky z pohádek. Dětský domeček Starplast bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti.

Zahradní domeček se montuje a demontuje jednoduchým způsobem a proto, pokud ho už nebudou děti používat, rozložený nezabírá mnoho místa. Tento dětský zahradní domek vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte.

  • Celková výška: 122 cm.
  • Rozměry balení: 123x104x19 cm.
  • Vhodný pro děti od 2 let.
  • Mechanické: Ano.

INFORMACE O DOPRAVĚ: Jedná se o nadrozměrný produkt. Doba dodání se může lišit v rozsahu jednoho týdne.

Vlastnosti

Kód: 50-560
Materiál: Plast
Hmotnost: 15,5 kg
Rozměry: 124 x 103 x 122 cm
Určení: Dětské
Věk od: 2 let

Značka Starplay

Značka Starplay byla založena před 40 lety. Díky vysoce kvalitním produktům obdržela značka mezinárodní uznání Exporter Award.  Starplast je zárukou kvality. Zabývá se produkcí plastových hraček a doplňků pro děti. Produkty jsou dodávány do Evropy, Severní Ameriky, Austrálie a Japonska.