Corny Big Fruit jablko 6 x 40 g
-33%

Corny Big Fruit jablko 6 x 40 g

90 Kč 60 Kč
Vyprodáno
Nakupte teď,
zaplaťte až po vyzkoušení
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Za každý nákup
sleva na další ve výši
200 kreditů
Zboží můžete vrátit
na naše náklady

Popis

Chuť a kvalita müsli tyčinek závisí na výrobním postupu a použitých surovinách. CORNY se vyrábějí z vysoce hodnotné směsi surovin - hlavně obilí, ovoce, medu a ořechů. Jsou bohatým zdrojem živin, vitamínů, minerálních látek a stopových prvků.

Zdraví CORNY obsahují tolik důležitou vlákninu prospívající lidskému organismu obnovou střevní mikroflóry. Oproti čokoládovým tyčinkám jsou CORNY z hlediska výživy jednoznačně zdravější, neboť v sobě spojují pozitiva bílkovin, tuků a sacharidů.

Energie CORNY jsou díky vyváženému složení zdrojem dlouho a rovnoměrně se uvolňující energie. Vedle jednoduchých sacharidů obsahují přibližně stejně velký podíl komplexních sacharidů, které tělo zpracovává postupně. Člověk je tedy zásoben energií déle a pocit hladu je časově oddálen. Tento pomalý a postupný proces trávení namáhá tělo podstatně méně než rychlé trávení.

Obyčejné čokoládové tyčinky se skládají především z tuku, cukru a kakaové hmoty. Díky velkému množství jednoduchých cukrů dodají tělu sice rychle energii, ale ta dlouho nevydrží. Vzniká tak pouze velmi krátkodobý pocit nasycení.

Vlastnosti

Kód: 53320040
Věk od: 2 let
Věk do: 99 let
Složení: rýžovo-pšeničné vločky (rýže, celozrnná pšenice, cukr, pšeničný lepek, ječný slad, pšeničná mouka, sušené odtučněné mléko, jedlá sůl, pšeničné klíčky, emulgátor: mono a diglyceridy mastných kyselin),
Složení: sušené kousky jablek 16%
Složení: glukózový sirup, glukózo-fruktózový sirup,
Složení: Cukr
Složení: kokosový tuk
Složení: jablečný koncentrát 4%
Složení: Stabilizátor: glycerol
Složení: Rýžová mouka
Složení: Regulátor kyselosti: kyselina citronová
Složení: sirup z karamelizovaného cukru
Složení: Emulgátor: slunečnicový lecitin
Složení: Jedlá sůl
Složení: Přírodní aroma
Hmotnost: 40 g