Sony Přenosná konzole PSV PCH-2016 + 8GB + Hra Looney Tunes Galactic Sports

5 290 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Přenosná herní konzole nové generace s neobyčejně výkonným hardwarem v inovovaným provedení. Dotykový 5“ LCD displej s velmi jemným rozlišením 960 x 544 bodů, revoluční uživatelské rozhraní, čtyřjádrový procesor ARM Cortex A9, grafický procesor SGX543MP4+, 2x kamera, gyroskop, akcelerometr, elektronický kompas, WiFi, Bluetooth 2.1 EDR, poskytuje široké možnosti kooperace a srovnání s ostatními hráči, součástí balení paměťová karta 8 GB + voucher na hru Looney Tunes Galactic Sports.

PlayStation Vita PCH 2016 (nový model) + hra Looney Tunes Galactic Sports a 8GB karta

Nevšední zábava na cesty, to je herní konzole nové generace Sony PlayStation Vita. Inovovaný model PlayStation Vita PCH-2016 přináší proti staršímu modelu několik změn. Především došlo ke změně výkonu baterie, což přináší prodloužení výdrže konzole na baterii až o 1h změněn byl také design (oblejší, uživatelsky přívětivější). Neobyčejně výkonný hardware nedoznal změn, ale nový model nabídne až o 1 GB více úložné kapacity. Široké možnosti kooperace a srovnání s ostatními hráči z ní činí zařízení, které posune vaše herní dovednosti na novou úroveň. Součástí tohoto balení je voucher na hru Looney Tunes Galactic Sports a 8 GB paměťová karta.

Skvělý výkon a LCD displej s jemným rozlišením

Vysoce výkonný čtyřjádrový procesor ARM Cortex A9 a grafický procesor SGX543MP4+ ve spojení s dotykovou kapacitní obrazovkou LCD umožňuje dosáhnout bohaté, vizuálně úchvatné grafiky. Kvalitní 5-ti palcová dotyková LCD obrazovka s poměrem stran 16:9 a vysokým a tím pádem také velmi jemným rozlišením 960 x 544 pixelů, zobrazuje přibližně 16,7 milionu barev. Systém PS Vita se rovněž vyznačuje dokonalým oválným tvarem, který ideálně padne do rukou.

Nové možnosti ovládání

Systém PS Vita je vybaven jedinečným zadním dotykovým panelem a přední dotykovou obrazovkou, jednou přední kamerou a jednou zadní kamerou. Dále disponuje třemi snímači pohybu, gyroskopem, akcelerometrem a elektronickým kompasem. Systém PS Vita umožňuje přímou interakci s hrami v pohybu napodobujícím trojrozměrnou skutečnost, a to prostřednictvím pohybů prstem – dotyk, chycení, sledování, stisknutí a táhnutí. Kombinace dotykové obrazovky a zadního dotykového panelu přináší herní zážitky, které ještě žádné přenosné zařízení nenabídlo. Zadní dotykový panel také umožňuje interakci s

Buďte v kontaktu s ostatními hráči

Každý herní titul pro systém PS Vita bude vybaven prostorem označovaným jako LiveArea Screens, kde můžete být v kontaktu s ostatními hráči. Budete mít přístup k nejnovějším informacím souvisejícím s hrami prostřednictvím sítě PlayStation Network, budete moci zobrazit průběžně aktualizovaný protokol Aktivita, chatovat s přáteli v reálném čase a mnoho dalšího. Ve funkci Aktivita se můžete například podívat na herní výsledky ostatních hráčů.

Hrajte napříč platformami

Systém PS Vita je vybaven skvělou možností hraní napříč platformami se systémy PS3 a PS4. Hry kompatibilní s touto funkcí můžete například začít hrát na systémech PS3 a PS4 a poté pokračovat na systému PS Vita.

hrami a přitom jasná dotyková obrazovka LCD není nijak zastíněna.

 

Komunikujte s pomocí systému PS Vita

Další novinka – Party - představuje inovativní aplikaci, která hráčům umožňuje hlasový nebo textový chatnejen v průběhu hraní online hry, ale také mezi uživateli hrajícími různé hry offline nebo používajícími různé aplikace, například internetový prohlížeč. Chatující uživatelé se také mohou plynule připojit k online hře a hrát společně. Nechybí ani podpora sociálních sítí Facebook a Twitter, můžete využívat foursquare a Skype. Funkce vytváření záložek vám zase umožní snadné opětovné připojení k oblíbeným skupinám.

Bonusový voucher na populární hru Looney Tunes Galactic Sports

Součástí tohoto výhodného balíčku je voucher umožňující stažení populární sportovní hry Looney Tunes Galactic Sports. V šesti senzačních vesmírných disciplínách ukaž spolu s kultovními kreslenými postavičkami Bugse Bunnyho, Kačera Daffyho nebo Prasátka Porkyho Marťanům, co v tobě je. Rozdej si to v akcí nabitých disciplínách, jako je galaktická lukostřelba, vesmírné závody, střelba na pohyblivý terč, vesmírný box, vodní sporty či vesmírný golf. Nezapomeň používat úžasná ACME udělátka, s jejichž pomocí zůstaneš před svými soupeři daleko vpředu.

Klíčové vlastnosti

Systém PS Vita PCH 2016 obsahuje vysoce výkonný čtyřjádrový procesor ARM Cortex A9, grafický procesor SGX543MP4+, operační paměť 512 MB, grafickou paměť 128 MB a vestavěná paměťová karta s kapacitou 1 GB umožňuje okamžité hraní, aniž byste museli použít extra paměťovou kartu. Dotyková kapacitní obrazovka LCD nabízí úhlopříčku 5“ s rozlišením 960 x 544 pixelů. Tento inovativní přenosný herní systém je samozřejmě vybaven stereofonními reproduktory a vestavěným mikrofonem. Ke komunikaci je u tohoto modelu možné využítpřipojení do bezdrátové sítě WiFi standardu IEEE 802.11b/g/n s podporou režimů Intrastructure a Ad Hoc. Nechybí ani další bezdrátové rozhraní Bluetooth 2.1+EDR s podporou profilů A2DP, AVRCP a HSP. Systém je také vybaven zadním dotykovým panelem, přední kamerou, zadní kamerou, gyroskopem, akcelerometrem a elektronickým kompasem. Rozměry konzole jsou přibližně 183.6 x

Níže naleznete link na online uživatelské manuály k PlayStation Vita.

http://manuals.playstation.net/document/cz/psvita/index.html

 

 

Vlastnosti

Kód 172381
Určení Dětské
Barva Černá