SKIP HOP Bento jídelní set

599 Kč 539 Kč
Vyprodáno
Nakupte teď,
zaplaťte až po vyzkoušení
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Za každý nákup
sleva na další ve výši
200 kreditů
Zboží můžete vrátit
na naše náklady

Popis

Cestovní jídelní set Bento obsahuje: 14 dílů / 6 úložných misek s víčkem, 1xchladící box, 1xsáček s mrznoucím gelem. Chladící box má praktické poutko a gumový úchyt pro přenášení, nebo pro připevnění pitíčka či láhve. Do boxu se vejdou 3 misky. Misky mají ideální rozměr pro uložení dětského jídla. Izolovaná termotaška a gel s mrznoucím gelem udrží obsah chladícího boxu extra chladný. Inovativní Clix nádobky mohou být použity samostatně, nebo spojeny dohromady, aby vytvořily ideální jídelní cestovního sadu.

Vlastnosti: Chladící taška má snadno omyvatelný vnitřek. Nádobky lze zmrazit, ohřívat v mikrovlnné troubě a lze je mýt v myčce. Sáček s mrznoucím gelem, který lez zmrazit opakovaně.

Čištění a údržba: Omyjte Clix nádoby důkladně před prvním použitím a po každém použití. Umyjte každý kus zvlášť. Lze mýt v myčce nádobí (pouze v horním koši) nebo ručně v teplé mýdlové vodě. Po té důkladně opláchněte a nechte uschnout na vzduchu. Nevyvařujte žádnou část výrobku.

Instrukce pro použití: Nádobky Clix lze vložit do mrazáku, před otevřením nechte rozmrazit. Nádobky Clix lze ohřívat v mikrovlnné troubě při mírné teplotě. Chladící gel ponechte v mrazáku po dobu minimálně dvou hodin. NEOHŘÍVEJTE v mikrovlnné troubě (viz níže uvedené pokyny

Vlastnosti

Kód: 293150
Určení: Dětské
Věk od: 12 let
Věk do: 99 let
Rozměry: chladící box

Značka SKIP HOP

Skip Hop je americká firma, kterou v roce 2003 založili manželé Ellen a Michael Diamant. Vše začalo v době, kdy se stali rodiči. Pro svého syna chtěli jen ty nejlepší produkty, ale nenacházeli nic, co by je dostatečně uspokojilo. A právě proto se rozhodli,že vyvinou své vlastní a vytvořili tak značku Skip Hop.