SKIP HOP Bento jídelní set

−10 %
599 Kč 539 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Cestovní jídelní set Bento obsahuje: 14 dílů / 6 úložných misek s víčkem, 1xchladící box, 1xsáček s mrznoucím gelem. Chladící box má praktické poutko a gumový úchyt pro přenášení, nebo pro připevnění pitíčka či láhve. Do boxu se vejdou 3 misky. Misky mají ideální rozměr pro uložení dětského jídla. Izolovaná termotaška a gel s mrznoucím gelem udrží obsah chladícího boxu extra chladný. Inovativní Clix nádobky mohou být použity samostatně, nebo spojeny dohromady, aby vytvořily ideální jídelní cestovního sadu.

Vlastnosti: Chladící taška má snadno omyvatelný vnitřek. Nádobky lze zmrazit, ohřívat v mikrovlnné troubě a lze je mýt v myčce. Sáček s mrznoucím gelem, který lez zmrazit opakovaně.

Čištění a údržba: Omyjte Clix nádoby důkladně před prvním použitím a po každém použití. Umyjte každý kus zvlášť. Lze mýt v myčce nádobí (pouze v horním koši) nebo ručně v teplé mýdlové vodě. Po té důkladně opláchněte a nechte uschnout na vzduchu. Nevyvařujte žádnou část výrobku.

Instrukce pro použití: Nádobky Clix lze vložit do mrazáku, před otevřením nechte rozmrazit. Nádobky Clix lze ohřívat v mikrovlnné troubě při mírné teplotě. Chladící gel ponechte v mrazáku po dobu minimálně dvou hodin. NEOHŘÍVEJTE v mikrovlnné troubě (viz níže uvedené pokyny

Vlastnosti

Kód 293150
Určení Dětské
Věk od 12 let
Věk do 99 let
Rozměry chladící box

Značka SKIP HOP

SKIP HOP

Skip Hop je americká firma, kterou v roce 2003 založili manželé Ellen a Michael Diamant. Vše začalo v době, kdy se stali rodiči. Pro svého syna chtěli jen ty nejlepší produkty, ale nenacházeli nic, co by je dostatečně uspokojilo. A právě proto se rozhodli,že vyvinou své vlastní a vytvořili tak značku Skip Hop.