Doprava zdarma

LEGO® Super Heroes 76051 Confidential Captain America Movie 2

2 299 Kč 2 090 Kč
Zboží máme skladem!
U vás doma 4. 4. až 5. 4.
Nakupte teď,
zaplaťte až po vyzkoušení
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Za každý nákup
sleva na další ve výši
200 kreditů
Zboží můžete vrátit
na naše náklady

Popis

Spoj své síly s Kapitánem Americou, Scarlet Witch, Ant-Manem a Agentem 13 a pomoz Winter Soldierovi utéci ve stíhačce Quinjet. Vyhni se střelám z vystřelovače válečného stroje. Vlez do kontrolní věže vzdušného provozu malým otvorem s Ant-Manem a nech vybuchnout krabice před věží. Zatáhni za páku v kanceláři ve druhém patře a vyhoď do vzduchu stěny. Vyhoď do povětří vozík se zavazadly, aby se kufry rozlétly po okolí, potom přeměň Ant-Mana na obrovského člověka a utkej se s Iron Manem! Rozlož křídla stíhačky Quinjet ke vzlétnutí a vysuň skryté vystřelovače. Shoď lano Kapitánovi America a odleť pryč!

  • Obsahuje 6 minifigurek: Kapitána Americu, Winter Soldiera, Scarlet Witch, Iron Mana, Válečný stroj a Agenta 13, navíc mikrofigurku Ant-Mana a sestavitelnou figurku obrovského Giant Mana.
  • Kontrolní věž letového provozu obsahuje vizuální kontrolní místnost s otáčecí židlí, kancelář ve druhém patře s obrazovkou počítače, s otevíracími skříňkami a funkcí výbušné stěny, místnost v prvním patře s otevíracími posuvnými dveřmi a funkcí vybuchujících krabic, která se dá aktivovat natlačením mikrofigurky Ant-Mana do malinké dírky ve stěně, navíc doplňkový plot.
  • Zmáčkni tlačítko na Quinjetu a odkryj tak skryté vystřelovače ve spodní části. Quinjet také obsahuje dvojitý otevírací kokpit, rozkládací křídla pro letový a přistávací mód a otevírací zadní poklop s lanem, kterého se může chytit minifigurka.
  • Aktivuj výbušnou funkci na přívěsu vozíku na zavazadla a vyhoď 3 kufry do vzduchu!
  • Vezmi minifigurku do ruky figurky Giant Mana, která obsahuje pohyblivou hlavu, paže a nohy.
  • Mezi zbraněmi najdeš pušku Winter Soldiera, vystřelovač na nárameníku a obušek válečného stroje.
  • Mezi doplňky najdeš štít Kapitána America, kostičky moci Scarlet Witch a Iron Manovy prvky moci, které má na rukách.
  • Obsahuje také komiks!
  • Věž letové kontroly měří přes 27 cm na výšku, 23 cm na šířku a 8 cm do hloubky.
  • Stíhačka Quinjet měří přes 9 cm na výšku, 20 cm na délku, 31 cm na šíř

Vlastnosti

Kód: 76051
Počet dílků: 807 ks
Pohádkový hrdina: Avengers
Určení: Chlapecké
Věk od: 8 let
Věk do: 14 let

Značka LEGO®

Světoznámá značka těchto stavebnic spatřila světla světa poprvé v roce 1932, kdy byla založena v městečku Billund v Dánsku. Firma se zpočátku zabývá výrobou dřevěných hraček. Roku 1947 společnost Lego jako první v Dánsku kupuje zařízení na výrobu plastikových hraček a tím rozšiřuje nabídku na něco málo přes 200 druhů.