HiPP BIO Jablečno-hroznová šťáva 200 ml

Skladem
35 Kč při nákupu 1 ks

Náš kód: 1146551

Doručení zdarma
při objednávce nad 1000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Vrácení zdarma,
na výdejny Mall
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Jablečno-hroznová šťáva

200 ml, od ukončeného 4. měsíce

100% ovocná Jablečno-hroznová šťáva s nižším obsahem kyselin je vhodná pro citlivý dětský organismus. Šťávy jsou ideálním nápojem k příkrmům. Obsahují totiž vitamin C, který podporuje příjem železa ze zeleninových a obilných pokrmů. Slouží k uhašení žízně, můžete zředit kojeneckou vodou (1/3 šťáva a 2/3 vody)

  • v BIO kvalitě
  • se sníženým obsahem alergenních složek: obsahuje málo složek, bez lepku, neobsahuje přidané mléčné složky
  • bez přídavku cukrů*
  • obohaceno vitamínem C
  • bez přídavku aromat
  • bez přídavku barviv** a konzervačních látek**
  • změkčuje stolici

Složení: Ovocná šťáva* 100 % (jablečná šťáva* s nižším obsahem kyselin z koncentrátu jablečné šťávy 77%, šťáva z bílého hroznového vína* se sníženým obsahem kyselin 23%), vitamín C (kyselina L-askorbová).

* z ekologického zemědělství

Vlastnosti

Kód CZ8030
Určení Dětské
Věk od 0 let
Věk do 2 let
Počet kusů v balení 1

Značka HiPP

HiPP

Společnost HiPP je více než pět desetiletí synonymem svědomité a citlivé diskuse o problematice přírody, humanity a ekonomiky. Claus Hipp vždy osobně ručil za vynikající kvalitu každého výrobku své společnosti.

Společnost HiPP používá pouze ekologické suroviny pěstované podle nařízení ES o ekologickém zemědělství. Všechny výrobky procházejí navíc dalšími velmi přísnými kontrolami, protože víme, že samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky.

Ihned po dodání surovin se provádějí první testy na škodlivé látky. Pokud se vyskytnou jakékoli výtky, není surovina přijata. Primárním cílem je zpracovávat suroviny pouze tehdy, pokud jsou prokazatelně zcela bez jakýchkoli škodlivých látek. Z toho důvodu testují suroviny na přítomnost 850 různých reziduí. Firemní laboratoř HiPP v Pfaffenhofenu patří již mnoho let k předním institucím v oblasti analýzy pesticidů v Evropě.

Do skleniček a kapsiček se dostanou pouze potraviny, které prošly přísným kontrolním systémem. Teprve pak si výrobek zaslouží, aby nesl HiPP BIO pečeť.