HiPP BIO Jablečná šťáva s fenyklovým čajem 500 ml

Skladem
79 Kč při nákupu 1 ks

Náš kód: 1146554

Doručení zdarma
při objednávce nad 1000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Vrácení zdarma,
na výdejny Mall
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

BIO Nápoj s jablečnou šťávou a fenyklovým čajem

500 ml, od ukončeného 4. měsíce

BIO Nápoj s jablečnou šťávou a fenyklovým čajem je vhodný pro citlivý dětský organismus, jedná se o ideální nápoj k příkrmům. Obsahuje totiž vitamin C, který podporuje příjem železa ze zeleninových a obilných pokrmů. Slouží k uhašení žízně, můžete zředit kojeneckou vodou (1/3 n a 2/3 vody).

  • v BIO kvalitě
  • bez lepku
  • se sníženým obsahem alergenních složek: obsahuje málo složek, bez lepku, neobsahuje přidané mléčné složky
  • bez přídavku cukrů*
  • obohaceno vitamínem C
  • bez přídavku aromat, barviv** a konzervačních látek**

* obsahuje přirozeně se vyskytující cukry
**veškerá kojenecká a dětská výživa dle zákona

Složení: Jablečná šťáva* z koncentrátu jablečné šťávy 60%, fenyklový čaj* (pitná voda, extrakt z fenyklu*) 40%, vitamin C (kyselina L-askorbová).

*z ekologického zemědělství

 

Vlastnosti

Kód CZ8400
MNOŽSTVÍ 500
Výrobce / dovozce HiPP Czech s.r.o., Pekařská 628/14, 155 00 Praha 5
Země původu Maďarsko
ROZMĚR ML
Určení Dětské
Věk od 0 let
Věk do 2 let
Počet kusů v balení 1

Značka HiPP

HiPP

Společnost HiPP je více než pět desetiletí synonymem svědomité a citlivé diskuse o problematice přírody, humanity a ekonomiky. Claus Hipp vždy osobně ručil za vynikající kvalitu každého výrobku své společnosti.

Společnost HiPP používá pouze ekologické suroviny pěstované podle nařízení ES o ekologickém zemědělství. Všechny výrobky procházejí navíc dalšími velmi přísnými kontrolami, protože víme, že samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky.

Ihned po dodání surovin se provádějí první testy na škodlivé látky. Pokud se vyskytnou jakékoli výtky, není surovina přijata. Primárním cílem je zpracovávat suroviny pouze tehdy, pokud jsou prokazatelně zcela bez jakýchkoli škodlivých látek. Z toho důvodu testují suroviny na přítomnost 850 různých reziduí. Firemní laboratoř HiPP v Pfaffenhofenu patří již mnoho let k předním institucím v oblasti analýzy pesticidů v Evropě.

Do skleniček a kapsiček se dostanou pouze potraviny, které prošly přísným kontrolním systémem. Teprve pak si výrobek zaslouží, aby nesl HiPP BIO pečeť.