Geomag Pink 104

Doprava zdarma −33 %
Skladem
Doprava zdarma
1 590 Kč 1 055 Kč při nákupu 1 ks

Náš kód: 1042916

Doručení zdarma
při objednávce nad 1000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Vrácení zdarma,
na výdejny Mall
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Geomag Pink je dívčí magnetická stavebnice. Z tyčinek a kuliček v balení lze složit nejrůznější obrazce a vyplnit je barevnými panelyNahlédněte hravou formou do světa magnetismu a fyzikálních zákonů!

Geomag je unikátní švýcarská magnetická stavebnice spočívající na jednoduchém systému, který umožňuje vytváření nepřeberného množství obrazců, tvarů a objektů. Možnosti stavění s touto stavebnicí jsou limitovány pouze vaší fantazií.

Stavebnice Geomag zprostředkovává dětem i dospělým vhled do světa magnetismu, fyzikálních zákonů, chemických struktur, geometrických tvarů i architektury. Rozvíjí jemnou motoriku a podporuje tvořivost a představivost.

Specifikace:

  • Vhodné pro děti od 3 let.
  • GEOMAG řada: Pink.
  • Vyrobeno ve Švýcarsku.

Balení obsahuje: 36 růžových tyček, 20 kuliček, 20 trojuhelníkových, 12 čtvercových a 6 pětiúhelníkových výplní v barvě bílé a růžové. Dále 1 čtvercový a 1 pětiúhelníkový podstavec.

Vlastnosti

Kód 344
Určení Dětské
Barva Růžová
Věk od 3 let

Značka Geomag

Geomag

Geomag je švýcarská konstrukční magnetická stavebnice. Díky jednoduchému stavebnímu systému lze získat nekonečné množství obrazců a tvarů. Se stavebnicí Geomag můžete vytvářet stavby, zvířata a další objekty nebo vymýšlet pohyblivé abstraktní modely.

Geomag umožní hravou formou dětem i dospělým nahlédnout do tajů magnetismu, fyzikálních zákonů, chemických struktur, geometrických tvarů i architektury. Podporuje tvořivost, představivost, jemnou motoriku a kombinační schopnosti. I proto je často využíván ve školách jako atraktivní učební pomůcka.