Nutrilon mléčná HA kaše rýžová 225g

−16 %
Skladem
98 Kč 82 Kč při nákupu 1 ks
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Jestli Vaše děťátko dostává HA mléko, je důležité dodržovat HA dietu i při podávání kaší. Běžné mléčné kaše nejsou pro děti s rizikem vzniku alergie vhodné, protože obsahují neupravenou bílkovinu, která může vyvolat alergickou reakci.

Právě proto je tu Nutrilon HA kaše - jediná mléčná kaše, která již obsahuje HA mléko!

  • částečně naštěpená bílkovina pro snížení alergenicity*
  • unikátní směs prebiotik scGOS/lcFOS (9:1), které přirozeně podporují zdravou střevní mikroflóru dítěte, a chrání jej tak zevnitř
  • všechny důležité vitamíny a minerální látky
  • neobsahuje lepek


* Jak to funguje?
Při procesu hydrolýzy se bílkovina štěpí na kratší řetězce, čím se snižuje její dráždivost pro dětský organismus a snižuje se pravděpodobnost vzniku alergické reakce.

Chuť kaše je mírně nahořklá, co je způsobeno naštěpením bílkoviny. Nemějte však obavy, pokud Vaše děťátko pije HA mléko, je na tuto chuť již zvyklé.

Důležité upozornění: Nutrilon HA mléčna kaše by neměla být používána při prokázané alergii na bílkovinu kravského mléka!

Vlastnosti

Kód 12346
Určení Dětské
Věk od 0 let
Věk do 2 let
Šířka 15
Výška 3
Hmotnost brutto 0.2
Hmotnost netto 255
Vhodná pro děti Od ukončeného 4. měsíce

Značka Nutrilon

Nutrilon

Mléko je nedílnou a z počátku často jedinou výživou vašeho děťátka, a proto věnujeme jejímu výběru pozornost. Nutrilon nabízí ve svém portfoliu výrobky jak pro zdravé děti, tak pro děti, které mají specifické výživové požadavky.