Kamik Univerzální vložka do bot Kamik, 8 mm - červená
-57%

Kamik Univerzální vložka do bot Kamik, 8 mm - červená , EUR 30

300 Kč 129 Kč
Vyprodáno
Nakupte teď,
zaplaťte až po vyzkoušení
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Za každý nákup
sleva na další ve výši
200 kreditů
Zboží můžete vrátit
na naše náklady

Popis

Vlastní vaše zlatíčko boty Kamik a přejete si, aby se i v zimním období cítilo jako v bavlnce? Pak mu zimní botičky nezapomeňte vybavit speciální vložkou Zylex. Patentovaná vyjímatelná vložka je 8 milimetrová vynikající tepelná ochrana a ochrana proti vlhkosti, poskytující maximální pohodlí.

Materiál a funkce: Revoluční třívrstvý design poskytuje maximální ochranu a komfort.

 • Polypropylen: první vrstva (6 mm) nejblíže nožce odvádí pot z nohy - ta zůstane suchá a v komfortu.
 • Smíšená plsť: druhá vrstva (2 mm) je vyrobena z husté plsti, která zachytí tělesné teplo uvnitř přirozených vzduchových kapes.
 • Tepelná folie: třetí vrstva je vyrobena z izolační fólie, tzv. Space Program technologií, která poskytuje vychylovací bariéru proti venkovnímu chladu, zatímco odráží tělesné teplo nazpět směrem k tělu.Údržba:

 • Pokud se stane, že je vložka mokrá, nebo je díky nadměrnému pocení celá vlhká - vyjměte ji z boty a nechte ji při pokojové teplotě vyschnout.
 • Nedávejte ji do sušičky nebo blízko k topení.
 • Pokud budete chtít vložku vyprat, doporučujeme vám následující postup: Prát ručně, nebo pokud chcete použít pračku, zvolte program pro jemné praní.
 • Použijte jemný prací prostředek.
 • Nechte podšívku vyschnout, nedávejte ji však blízko topení.
 • Kvalitní materiál snižuje výskyt žmolků a barva praním ani častým nošením nevybledne.Po zkušenostech doporučujeme nepoužívat do sněhulek dvoje ponožky. Dětem se pak zbytečně potí nožky a pak jsou zbytečně ve vlhké obuvi, což snižuje izolační schopnosti. Ideální jsou vlněné nebo jiné funkční ponožky.

Certifikované teplotní hodnoty:

 • Certifikované hodnocení komfortu obuvi Kamik Průvodce pro ochranu proti studenému počasí. Vyvinuté společností Performance Testing Council (PTC) Inv. a certifikované Centrem pro textilní technologie v Quebecu, Kanada.
 • Certifikované hodnocení komfortu obuvi Kamik poskytuje zákazníkům návod, jak si správně vybrat obuv tak, aby splňovala jejich požadavky. Zdraví a fyzická aktivita, doba expozice, vhodný oděv vzhledem k podmínkám počasí, pocení a ostatní faktory budou ovlivňovat výkonnost a komfort.

Vlastnosti

Kód: XK4416 25 (12)
Určení: Dětské
Velikost: EUR 30
Materiál 1. vrstvy: polypropylen
Materiál 2. vrstvy: smíšená plsť
Materiál 3. vrstvy: tepelná folie

Značka Kamik

Kanadská značka Kamik byla založena roku 1898, věnuje se výrobě prvotřídní obuvi pro děti i dospělé. Společnost klade velký důraz na kvalitu, design, odolnost a funkčnost. Samozřejmě bere ohled i na životní prostřední a své technologie neustále zdokonaluje. Boty Kamik udrží nožky vašich ratolestí pěkně suchu a pohodlí.