Dekornik Samolepka na teď Králík Harry v dešti, 45x55 cm

Doprava zdarma
Skladem
Doprava zdarma
789 Kč při nákupu 1 ks

Náš kód: 1167860

Doručení zdarma
při osobním odběru
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Králík Harry s deštníkem je tou nejkrásnější dekorací do dětského pokojíčku. Nálepky na stěnu se zvířátky jsou neoblíbenější dekorací do dětských pokojíčků. Menší rozměry jsou jemnou dekorací, velké tvoří celý pokoj, často jsou jeho hlavní ozdobou. Nálepky jsou tištěny na materiálech, které na dotek připomínají látku. není to klasická folie, ale polyesterový materiál. Materiál má silné lepidlo, vyrobeno na bázi akrylu a tzv funkce block-out, což znamená, že žádná část nálepky chytá během první vteřiny.Upozornění - Před nalepením nálepky na zeď, je potřeba ji důkladně omýt od nečistot a prachu. Lepit nejdříve 20 dnů po malování! Rozměr: 45x55 cm Nálepky mají bílý rám cca 0,5-1cm široký, pro přirozený vzhled dekorace. Pozor: na obrázcích je samolepka o rozměru: 90x115 cm

Vlastnosti

Kód 16765-0
Určení Dívčí
Barva Barevná
Šířka 6
Výška 6
Hmotnost brutto 0.4
Hmotnost netto 321

Značka Dekornik

Značka  Dekornik byla založena v roce 2009 dvěma obchodními partneři Kasia a Maciek. Myšlenka vznikla při návstěvě Paříze, kde byly uchváceny designem malých butiků v Montmartru. Společně se svým týmem se snaží vybírat ty nejvhodnější a nejkvalitnější materiály pro jejich samolepky a tapety. Nadšení, vášeň, smysl pro detail a design se odráží v každém produktu.  

V roce 2015 se Dekornik rozhodl zaměřit se na produkci samolepek pouze pro děti do jejich pokojíčků. Všechny jsou opravdu krásné a jedinečné, zbožňují je děti i jejich rodiče. Samolepky jsou vzdělávací, podporují fantazii a z dětského pokoje vytvoří jedinečné místo.