Vtech Robot Kubík

−61 %
Skladem
1 299 Kč 503 Kč při nákupu 1 ks

Náš kód: 690966

Doručení zdarma
při objednávce nad 1000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Vtech Robot Kubík Písmenkový kamarád. Robot Kubík, písmenkový kamarád od VTech nadchne úplně všechny!

Malí i ti větší se naučí spoustu nového! Kubík zatancuje, zavrtí se, a také legračními hlasy a zvuky pobaví! Pro dítě se stane robot Kubík skvělým kamarádem. Naučí se od něj písmena i jejich použití ve slově. Naučí se také hodiny a třeba také kreativitě při sestavování kosmické rakety. Nesmíme také zapomenout na skvělý budík!

Jak to funguje? Kubík přiletěl z jiné planety, neví, jak to funguje na Zemi, a tak musí se všechno naučit! Po stisknutí tlačítka HRA, si dítě vybírá otáčením kolečka možnosti hry a tím, možnosti co chtějí Kubíka naučit poznávat. Může si vybírat z funkce Učení písmenek, Stavění nové kosmické lodi, Poznávání předmětů, Kubíkovi hodiny anebo Diskotéku. Veškerou činnost pak řídí na digitálním displeji Robota v kolečku na bříšku.

Učení písmenek: Dítě si zvolí otáčením písmenko. Např. Č. Kubík písmenko vysloví a uvede i příklad použití ve slově. V tomto případě Č jako Čáp. Stavění kosmické lodi: Robot Kubík chce odletět zpět domů. Pomůžou mu děti sestavit novou raketu?

Poznávání předmětů: Robot Kubík je na Zemi poprvé, a tak se po rozplynutí kouře z motoru rakety učí poznávat předměty, které nezná.

Kubíkovi hodiny: Děti si otáčení kolečka na bříšku Kubíka posouvaní čas. Zobrazeny klasické hodiny s ručičkami. Posunutím na určitou hodinu se děti nejen dozví, kolik je hodin, ale zároveň jim Kubík sdělí, že je to například Kubíkův čas na spaní.

V hudebním režimu pak děti mohou vybrat Kubíkovi tu nejlepší hudbu a koukat jak to s ním šije!

Robot Kubík se vypíná stisknutím tlačítka se symbolem hodin nebo sám po delší době nečinnosti, čímž opět šetří baterie. Po vypnutí se zobrazí na displeji digitální hodiny, které mají i funkci budíku. Robot Kubík pak budí výzvou Je čas vstávat a hezkými melodiemi.

Vlastnosti

Kód 80-138920
Určení Dětské
Věk od 2 let
Věk do 4 let