Fisher Price Tablet Smart Stages CZ

−28 %
Skladem
699 Kč 499 Kč při nákupu 1 ks

Náš kód: 797444

Doručení zdarma
při objednávce nad 1000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Vrácení zdarma,
na výdejny Mall
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Tento tablet pro nejmenší děti je vybaven technologií Smart Stages, která umožňuje snadno měnit naučný obsah podle věku dítěte. Najdete zde tři herní úrovně, které nabízí pestrý výběr písniček, krátkých vět a zvuků vhodných pro aktuální vývojové stádium vašeho dítěte.

 

Specifikace:

  • Tato hračka poroste spolu s dítětem.
  • Protože se každé dítě vyvíjí jinak rychle, dává vám technologie Smart Stages možnost zvolit úroveň učení, která je pro vaše dítě v danou chvíli nejvhodnější.
  • Pro spuštění zvuků a hudby stačí, když vaše ratolest stiskne některou z 28 „ikonek", a hned se dozví něco o písmenkách, základních slovech, zvířátkách a dalších věcech.
  • Rám tabletu svítí a bliká ve čtyřech barvách do rytmu písniček a frází.
  • Funguje na 3× AAA baterie, které jsou součástí balení.
  • Vhodné pro děti 12 do 36 měsíců.

Hračky Fisher-Price přenesou vaše děťátka do světa her plného fantazie a výukových hraček pro miminka, batolata a děti. Jedná se o kvalitní, zdravotně nezávadné produkty se širokou nabídkou, ze které si vybere každý – a bude odměněn šťastným a spokojeným úsměvem hrajícího si děťátka.

 
 

Vlastnosti

Kód 25DHN85
Určení Dětské
Věk od 1 let

Značka Fisher Price

Fisher Price

Maminky i tátové chtějí pro své děti jen to nejlepší. Proto je už od jejich narození obklopují hezkými a nápaditými hračkami. Najdete pestrý výběr veselých hraček, všech možných barev i tvarů. Hračky Fisher Price, které nabízíme, jsou kvalitní, zdravotně nezávadné a pořídíte je za velmi příznivé ceny. V naší nabídce si vybere každý – a bude odměněn šťastným a spokojeným úsměvem hrajícího si děťátka.