Canpol babies Vložky do podprsenky EasyStart 48ks

199 Kč při nákupu 1 ks
4,15 Kč za kus
Vyprodáno

Náš kód: 1268391

Doručení zdarma
při objednávce nad 1000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Vrácení zdarma,
na výdejny Mall
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Jednorázové vložky do podprsenky EasyStart se superabsorpční střední vrstvou. V balení 48 ks. Jsou ideální na doma i na cesty.

Jednorázové vložky do podprsenky EasyStart jsou určeny kojícím matkám. Měkká vnitřní vrstva nedráždí pokožku a udržuje ji suchouSuperabsorpční střední vrstva zachycuje vytékající mléko. Vnější vrstva je opatřena samolepícím proužkem a fixuje vložku ve správné pozici. Vložky do podprsenky EasyStart mají profilovaný tvar a tence zakončené okraje. Díky tomu se snadno přizpůsobí tvaru prsu, jsou komfortní a diskrétní. Vložky propouští vzduch a tím zabraňují vzniku zánětu bradavek. Chrání rovněž oděv před ušpiněním vytékajícím mlékem. Každá vložka je z hygienických důvodů samostatně zabalen. V balení 48 ks.

Návod k použití: Vložky měňte za nové dostatečně často, po použití vyhoďte do odpadkového koše. Poškozený nebo zničený výrobek nepoužívejte.

Upozornění! Výrobek není hračka. Uchovávejte mimo dosah dítěte.

Super absorpční – obsahují gelovou vložku, která zabraňuje vytékání mléka a zajišťuje pocit sucha na velmi dlouhou dobu.

Vlastnosti

Kód 3019600
Určení Dětské
Barva Bílá
Počet kusů v balení 48

Značka Canpol babies

Canpol babies Canpol babies nabízí širokou škálu produktů pro naše nejmenší. V nabídce najdete dudlíky, lahvičky, bryndáčky nebo dětské nádobí. Kvalitní zpracování a dlouhá životnost všech výrobků je samozřejmostí.