VALCO Korba Q pro Snap Ultra/Quad, černá/hnědá (letní)

−23 %
2 799 Kč 2 144 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

KORBA Q PRO SNAP ULTRA, SNAP ULTRA SPORT, QUAD X

Pro optimální pohodlí novorozence můžete využít možnost a pořídit si korbičku. Díky unikátnímu systému QuickFit bude nasazování korbičky hračkou. Korbička má polohovatelnou stříšku, zadní kryt boudičky lze rozepnout, díl obsahuje síťovanou výplň, která zajistí přísun čerstvého vzduchu. Dále je korbička vybavena odnímatelným krytem a rukojetí pro snadnější přenášení.

Pro použití korbičky na kočárek Snap Ultra, stačí pouze vyndat sedátko a korbičku nacvaknout přímo na konstrukci místo sedátka za použití adaptéru, který je součástí korbičky. Adaptér nasadíte na korbičku a s ním se pak korbička zajistí na konstrukci kočárku. Adaptér poté již můžete nechat nasazen na korbičce pro další použití.

Korbička Q pasuje i na kočárek QUAD, vkládá se místo ochranného oblouku. Pro její upevnění potřebujete speciální adaptéry, které můžete dokoupit jako příslušenství.

  • Lehká, pouhých 3,5kg.
  • Vhodná pro děti již od narození.
  • Polohovací stříška s rukojetí pro přenášení.
  • U letní boudy lze rozepnout zadní díl boudičky, který obsahuje síťovanou výplň pro cirkulaci vzduchu.
  • Bederní pás.
  • Polstrovaná matrace.
  • Korbičku lze použít na kočárky Snap Ultra, Snap Ultra Sport, na které se instaluje pomocí adaptéru, který je součástí korbičky, přímo na konstrukci kočárku.
  • Korbičku lze dále instalovat i na kočárek QUAD X, na který se instaluje místo ochranného oblouku pomocí adaptérů, které lze dokoupit zvlášť.
  • Nosnost kočáru 9kg.

Vlastnosti

Kód N900.3
Určení Dětské
Věk od 0 let
Věk do 0 let
Hmotnost 3,5 kg
Výška 630 mm
Šířka 420 mm
Délka 820 mm
Nosnost 9 kg

Značka VALCO

VALCO Kočárky Valco Baby kladou důraz na potřeby dětí a jejich rodičů s cílem splnit a předčít i Vaše očekávání. Každý kočárek Valco Baby se může chlubit jak svým atraktivním a stylovým vzhledem, bezpečností a splněním všech povinných norem, tak i jednoduchým a praktickým využitím s řadou usnadnění, které vycházejí z potřeb a ohlasů samotných zákazníků.