BEBA PRO 2, 600g

−17 %
277 Kč 229 Kč při nákupu 1 ks
219 Kč při nákupu 3 ks
Vyprodáno
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

BEBA OPTIPRO 2 je pokračovací kojenecká výživa od Nestlé vyvinuta na základě 60 let výzkumu mateřského mléka. Je určena pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku. Obsahuje bifidobakterie Bifidus Lactis podobné těm, které se nacházejí ve střevě plně kojených dětí. OPTIPRO® je speciální proces k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku.

Obsahuje unikátní kombinaci složek:

  • Podpora imunity – minerální látky (železo, zinek) a vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního sytému *.
  • Probiotické bakterie Bifidus Lactis (BL) – bakterie mléčného kvašení podobné těm, které se nacházejí v trávicím traktu kojených dětí. V jedné porci BEBA OPTIPRO 2, připravené podle návodu, se nachází přibližně 47 milionů bakteriálních kolonií bakterií mléčného kvašení.
  • OPTIPRO® – speciální proces k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku

Obsah vitamínů a minerálních látek ve shodě s požadavky legislativy.

Dlouhodobé kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy děťátka, proto mu dáváme přednost před výrobky kojenecké výživy. Nestlé BEBA OPTIPRO 2 by měla být podávána na základě doporučení lékaře nebo odborníka v oblasti dětské výživy.

BEBA OPTIPRO 2 by měla být součástí smíšené stravy a nesmí být používaná jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života.

Pokud je vaše miminko s naším výrobkem spokojené, od ukončeného 10. měsíce doporučujeme přejít na naší navazující výživu BEBA OPTIPRO 3.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: 
Potravina je určena pro zvláštní výživu. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte. Mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nevratné. Přechod na kojenecké mléko má i zvýšené finanční a sociální dopady. Pro zdraví kojence je důležité důsledně dodržovat doporučený postup přípravy, dávkování a použití kojenecké výživy uvedené na obale. Způsob použití a další informace najdete v příbalovém letáku a na webových stránkách.

Vlastnosti

Kód 12119356
Určení Dětské
Počet kusů v balení 2
Věk od 0 let
Věk do 1 let
Šířka 19.5
Výška 9.8
Hmotnost brutto 0.69
Hmotnost netto 0.6
Složení Odtučněné mléko
Složení koncentrát mléčné syrovátky
Složení Maltodextrin
Složení rostlinné oleje (palmový, řepkový nízkoerukový, kokosový, slunečnicový)
Složení permeát mléčné syrovátky
Složení Laktóza
Složení Vitamíny a minerální látky
Složení emulgátor (sójový lecitin)
Složení Rybí olej
Složení olej z Mortierella Alpina
Složení bakterie mléčného kvašení (B. lactis CNCM I-3446; 1x106 KTJ / 1 g prášku na konci minimální trvanlivosti
Složení S. thermophilus CNCM I-3915; 5x105 KTJ / 1 g prášku na konci minimální trvanlivosti).

Značka BEBA

BEBA

Kojenecká mléka Beba jsou produktem společnosti Nestlé, která patří mezi přední výrobce kojenecké výživy. Veškerá výživa je vyráběna tak, aby naprosto přesně odpovídala náročným požadavkům na stravování dětí.