HiPP Pokračovací MKV 3 Junior Combiotik 4x600g

−22 %
Skladem
1 280 Kč 996 Kč při nákupu 1 ks
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Batolecí mléčná výživa HiPP 3 JUNIOR Combiotic je určena pro děti od 1 roku.

Společnost HiPP se výrobou dětských příkrmů zabývá již od roku 1932. Batolecí Mléčná výživa HiPP 3 JUNIOR Combiotic je určena pro děti od 1 roku.

 • Také děti ve věku od 1.roku mají speciální výživové požadavky.
 • HiPP 3 JUNIOR Combiotic® obsahuje všechny důležité živiny, které jsou důležité pro správný růst Vašeho dítěte, a to v potřebném množství: redukované množství bílkovin odpovídající veku dítěte, důležité vitamíny a minerály pro zdravý vývoj.
 • Proto HiPP 3 JUNIOR Combiotic® obsahuje např. železo a vitamin D, který podporuje vstřebávání vápníku, a přírodní kultury mléčného kvašení.

Složení podle posledních vědeckých doporučení:

 • HiPP 3 JUNIOR Combiotic® byl vyvinut dle nejlepších znalostí a zkušeností vědeckého týmu HiPP pro mléčnou výživu.
 • Je vyráběn na základě posledních doporučení výživových expertů co se týče složení*:
 • Redukovaný obsah bílkovin
 • Jód
 • Železo
 • Vápník
 • Vitamin

*výběr doporučených živin dle „German Society of Pediatrics and Adolescent Medicine (DGKJ)“ („Německá společnost pro dětskou a dorostovou medicínu").

Špičková kvalita HiPP:

 • Jsme přesvědčeni o správnosti používání přísně kontrolovaných biologických přísad.
 • Při výběru surovin dodržujeme přísná legislativní nařízení pro mléčnou batolecí výživu.
 • Garantujeme nejvyšší bezpečnost pro Vás a Vaše dítě díky našim přísným kontrolám kvality výrobku – výrobu kontrolujeme od prvních surovin až po konečný výrobek.

Složení: Odstředěné mléko, laktóza, rostlinné oleje (palmový olej, řepkový olej, slunečnicový olej), vápenaté soli kyseliny citrónové, draselné soli kyseliny citrónové, vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, síran horečnatý, emulgátor sójové lecithiny, vitamin C, síran železnatý, stabilizátor kyselina mléčná, přírodní kultury mléčného kvašení (Lactobacillus fermentum hereditum®¹), vitamin A, vitamin B2, jodičnan draselný, biotin, vitamin D, vitamin B12. ¹Lactobacillus fermentum CECT5716

Bez lepku. Potravina pro zvláštní výživu. Není určeno pro výživu dětí do 1.roku.

Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému životnímu stylu Vašeho dítěte.

Pokračovací kojenecká výživa je vhodná pro děti od 1 roku do 2 let.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: 
Potravina je určena pro zvláštní výživu. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte. Mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nevratné. Přechod na kojenecké mléko má i zvýšené finanční a sociální dopady. Pro zdraví kojence je důležité důsledně dodržovat doporučený postup přípravy, dávkování a použití kojenecké výživy uvedené na obale. Způsob použití a další informace najdete v příbalovém letáku a na webových stránkách.

Vlastnosti

Kód CZ2034
Určení Dětské
Počet kusů v balení 4
Věk od 1 let
Věk do 2 let
Šířka 21
Výška 14
Hmotnost brutto 3
Hmotnost netto 2500
Vhodné pro děti od uk. 12. měsíce

Značka HiPP

HiPP

Značka HiPP je již přes padesát let symbolem pro zodpovědný přístup k přirozenému a zdravému vývoji dítěte. HiPP používá pouze bioorganické suroviny, které byly pěstovány v souladu s nařízením o ekologickém zemědělství. HiPP zpracovává pouze suroviny, které neobsahují prakticky žádné škodliviny.