HiPP Pokračovací MKV 2 BIO Combiotik 4x600g

−22 %
Skladem
1 280 Kč 996 Kč při nákupu 1 ks
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Mléčná pokračovací kojenecká výživa je určena pro děti od ukončeného 6. měsíce.

Na základě nejnovějších poznatků z výzkumu mateřského mléka vyvinuli vědci z oddělení pro vývoj dětské výživy společnosti HiPP novou generaci mléčné kojenecké výživy – HiPP BIO Combiotic®, která je určena pro zvláštní výživu dětí.

  • Probiotická kultura mléčného kvašení a prebiotická vláknina na podporu zdravé střevní mikroflóry
  • S obsahem esenciálních omega 3 mastných kyselin důležitých pro vývoj mozku, nervových buněk a zraku
  • Kojenecká výživa HiPP je přirozeně bezlepková, neobsahuje sacharózu a je obohacena o vitamíny a minerály
  • BIO suroviny z ekologického zemědělství

Pokračovací kojenecká výživa je vhodná pro děti od ukončeného 6. měsíce.

Složení: Odstředěné mléko*, rostlinné oleje*, sladká sušená syrovátka* částecně demineralizovaná, laktóza*, škrob*, prebiotická vláknina (galaktooligosacharidy z laktózy), emulgátor sojový lecitin, uhličitan vápenatý, vitamin C, citrát draselný, laktát železnatý, L-tryptofan, chlorid draselný, vitamin E, probiotické kultury mléčného kvašení, vitamin A, niacin, oxid zinečnatý, vitamin D, kyselina pantothenová, síran měďnatý, vitamin K, vitamin B1, vitamin B6, síran manganatý, jodičnan draselný, kyselina listová, vitamin B2, selenan sodný, biotin, vitamin B12.
 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: 
Potravina je určena pro zvláštní výživu. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte. Mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nevratné. Přechod na kojenecké mléko má i zvýšené finanční a sociální dopady. Pro zdraví kojence je důležité důsledně dodržovat doporučený postup přípravy, dávkování a použití kojenecké výživy uvedené na obale. Způsob použití a další informace najdete v příbalovém letáku a na webových stránkách.

Vlastnosti

Kód CZ2038
Určení Dětské
Počet kusů v balení 4
Věk od 0 let
Věk do 1 let
Šířka 14.1
Šířka 14
Výška 21.7
Výška 21.3
Hmotnost brutto 2.847
Hmotnost netto 2.83
Vhodné pro děti od uk. 6. měsíce

Značka HiPP

HiPP

Značka HiPP je již přes padesát let symbolem pro zodpovědný přístup k přirozenému a zdravému vývoji dítěte. HiPP používá pouze bioorganické suroviny, které byly pěstovány v souladu s nařízením o ekologickém zemědělství. HiPP zpracovává pouze suroviny, které neobsahují prakticky žádné škodliviny.