Nutrilon 3 Pronutra Vanilla - 6 x 800g

Doprava zdarma −17 %
Skladem
Doprava zdarma
2 334 Kč 1 914 Kč při nákupu 1 ks
319 Kč za kus

Náš kód: 496925

Doručení zdarma
při objednávce nad 1000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Vrácení zdarma,
na výdejny Mall
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Pokračovací batolecí mléčná výživa s vanilkovou příchutí nyní ve výhodném balení. Pokračovací batolecí mléčná výživa s vanilkovou příchutí je vyvinuta tak, aby splňovala zvyšující se potřeby děťátka. Mléko je určené pro děti ve věku od ukončeného 12. měsíce do 24. měsíce.

  • Batolecí mléka Nutrilon Pronutra jsou nyní díky vylepšenému složení ještě více přizpůsobena výživovým potřebám batolat a navíc mají lahodnější mléčnou chuť!
  • Nutrilon 3 Pronutra s vanilkovu příchutí je vhodnou volbou pokračovací mléčné kojenecké výživy pro Vaše miminko, pokud již není nebo nemůže být plně kojeno.
  • Praktické znovu uzavíratelné balení.
  • Mléko pro pokrytí zvyšujících se nároků na dětský organismus.
  • Účinky unikátního složení mlék Nutrilon Pronutra na zdraví dětí byly klinicky testovány.

Podporuje úspěšný rozvoj Vašeho dítěte, neboť díky svému unikátnímu složení přispívá:

  • ke správné funkci imunity
  • díky vitamínům A, C a D k rozvoji poznávacích schopností (paměť, myšlení, koncentrace)
  • díky LCP mastným kyselinám (ze skupiny omega 3 – kys- alfa-linolenová) na základě 30 let výzkumu mateřského mléka obsahuje klinicky testovanou směs prebiotik scGOS/lcFOS (9:1)

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: 
Potravina je určena pro zvláštní výživu. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte. Mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nevratné. Přechod na kojenecké mléko má i zvýšené finanční a sociální dopady. Pro zdraví kojence je důležité důsledně dodržovat doporučený postup přípravy, dávkování a použití kojenecké výživy uvedené na obale. Způsob použití a další informace najdete v příbalovém letáku a na webových stránkách.

Vlastnosti

Kód 114195
Určení Dětské
Věk od 1 let
Věk do 2 let
Počet kusů v balení 6

Značka Nutrilon

Nutrilon

Mléko je nedílnou a z počátku často jedinou výživou vašeho děťátka, a proto věnujeme jejímu výběru pozornost. Nutrilon nabízí ve svém portfoliu výrobky jak pro zdravé děti, tak pro děti, které mají specifické výživové požadavky.