Hami NE 2 Hajaja 6x500g

−20 %
1 194 Kč 954 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Kojenecké mléko Hami 2 Hajaja vaše miminko lépe zasytí na noc díky přídavku rýžových a kukuřičných vloček. Nemusíte se obávat, že byste své děťátko překrmovali. Hami 2 Hajaja má totiž srovnatelnou energetickou hodnotu jako mléko bez přídavku sytící složky.

Složení pokračovacího mléka Hami 2 Hajaja je inspirováno výzkumem mateřského mléka. Mléko Hami 2 Hajaja s Preci Nutri je tedy vyváženým zdrojem živin důležitých pro správný růst a vývoj vašeho děťátka. Navíc je mléko Hami 2 Hajaja u dětí oblíbené díky své přirozené mléčné chuti.

Preci Nutri zahrnuje tři hlavní oblasti správného růstu a vývoje:

  • prebiotika GOS/FOS pozitivně působí na zdravou střevní mikroflóru pro spokojené bříško
  • omega 3 mastné kyseliny pozitivně působí na vývoj mozku
  • železo přispívá k normálnímu rozvoji rozpoznávacích schopností dítěte a ke krvetvorbě
  • vápník a vitamín D jsou nezbytné k normálnímu růstu kostí    Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte. Vždy mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nevratné. Přechod na kojenecké mléko má i zvýšené finanční a sociální dopady oproti kojení. Pro zdraví kojence je důležité důsledně dodržovat doporučený postup přípravy a dávkování a použití kojenecké výživy uvedený na obale. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Způsob použití a další info na obalech a webových stránkách klub-maminek.cz   Potravina pro zvláštní výživu.

Vlastnosti

Kód 13944
Určení Dětské
Počet kusů v balení 6
Věk od 0 let
Věk do 1 let
Vhodná pro děti Od ukončeného 6. měsíce do 12. měsíce

Značka Hami

Hami

Všechny Hami produkty spojuje to, že jde o zdravé a chutné mlsání jednoduché na přípravu. Vyrobeno z těch nejlepších surovin a kvalitního ovoce a zeleniny.