Zhu Zhu Lilac s limonádovou kárkou

−69 %
699 Kč 212 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Tato sada obsahuje štěňátko a limonádovou kárku. Vaši Zhu Zhu pejsci si totiž po hraní zaslouží také limonádu z vozíčku, který si stále vozí s sebou, aby se osvěžili, kdykoliv mají chuť. Otevřete obrovský citron a uspořádejte magickou limonádovou party. Veselý čmeláček bude bzučet po celou dobu cesty.
Tato štěněčí slečna se jmenuje Lilac podlé své fialkové srsti. Jejím symbolem je dobré srdce. Vyrostla v zahradě v Zhu Zhu městečku a byla pojmenována po nejkrásnější rostlině z celé zahrady fialové barvy. Roztomilá a hodná Lilac pomáhá všem ostatním štěňatům plnit jejich sny. To je také důvod, proč se stalo jejím symbolem dobré srdce. Má velké srdce a je věrným přítelem.
Štěňátko je jezdící zvířátko a může jezdit buď samostatně nebo v příslušenství, včetně oblíbených drah klasických ZhuZhuPets (s výjimkou nízkých tunelů, kam se nemusí vejít kvůli ocásku nebo vyšší hlavičce, než mají klasičtí ZhuZhu křečci). Zvířátko vydává rozličné zvuky a díky snímačům dovede rozpoznat, ve které části dráhy (v jakém příslušenství) se právě nachází a podle toho se tam chová.
Baterie (2xAAA) jsou součásti balení.

Vlastnosti

Kód 86991B
Určení Dívčí
Věk od 3 let
Věk do 6 let
Věk 4+
Balení obsahuje 1 štěňátko a 1 limonádový vozíček
Rozměry pejsek: 10 cm, vozík: 22x20x10 cm

Značka Zhu Zhu

Zhu Zhu Zhu Zhu zvířátka se na svět podívala v roce 2009. V americkém St.Louis je začal vyrábět Russ Hornsby. Zhu Zhu znamená v mandarínské čínštině "malé prasátko", ale společnost vyrábí i spoustu jiných zvířátek, která se pohybují, vydávají zvuky a jsou ve všech ohledech legrační.