Zhu Zhu Hvězdička s taškou

−51 %
699 Kč 339 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Tato sada obsahuje štěňátko a tašku dle náhodného výběru z jedné ze tří variant (nelze zvolit přesnou barvu či vzor). Taška skvěle poslouží, pokud potřebujete štěňátko někam přenést či je ochránit před nepřízní počasí.
Hvězdička je holčička, která miluje předvádění se na přehlídkách. Užívá si na velkých show a vždy nosí růžovou mašli. Ta se také stala jejím symbolem. Hvězdička doufá, že jednoho dne vyhraje největší soutěž v celém Zhu Zhu světě, zatím se jí opravdu velmi dobře daří na místních výstavách. Držme jí palce.
Štěňátko je jezdící zvířátko a může jezdit buď samostatně nebo v příslušenství, včetně oblíbených drah klasických ZhuZhuPets (s výjimkou nízkých tunelů, kam se nemusí vejít kvůli ocásku nebo vyšší hlavičce, než mají klasičtí ZhuZhu křečci). Zvířátko vydává rozličné zvuky a díky snímačům dovede rozpoznat, ve které části dráhy (v jakém příslušenství) se právě nachází a podle toho se tam chová.
Baterie (2xAAA) jsou součásti balení.

Vlastnosti

Kód 86993A
Určení Dětské
Věk od 2 let
Věk do 6 let
Věk 4+
Balení obsahuje 1 štěňátko a 1 tašku
Rozměry pejsek: 10 cm, taška 15x7 cm

Značka Zhu Zhu

Zhu Zhu Zhu Zhu zvířátka se na svět podívala v roce 2009. V americkém St.Louis je začal vyrábět Russ Hornsby. Zhu Zhu znamená v mandarínské čínštině "malé prasátko", ale společnost vyrábí i spoustu jiných zvířátek, která se pohybují, vydávají zvuky a jsou ve všech ohledech legrační.