Kamik Vložka do bot, 6 mm, EUR 37

−50 %

Tabulka velikostí

199 Kč 99 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Zaplatit můžete
až po vyzkoušení
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Maximální pohodlí vašemu miláčkovi v chladném období zajistí spodní doplňkové vložky do zimních botiček. Revoluční třívrstvý design Zylex poskytuje prvotřídní ochranu a komfort. Patentovaná vyjímatelná vložka je 6 milimetrová vynikající tepelná ochrana a ochrana proti vlhkosti, poskytující maximální pohodlí.

Materiál a funkce:

 • Polypropylen: první vrstva nejblíže nožce odvádí pot z nohy - ta zůstane suchá a v komfortu.
 • Smíšená plsť: druhá vrstva je vyrobena z husté plsti, která zachytí tělesné teplo uvnitř přirozených vzduchových kapes.
 • Tepelná folie: třetí vrstva je vyrobena z izolační fólie, tzv. Space Program technologií, která poskytuje vychylovací bariéru proti venkovnímu chladu, zatímco odráží tělesné teplo nazpět směrem k tělu.Údržba:

 • Pokud se stane, že je vložka mokrá, nebo je díky nadměrnému pocení celá vlhká - vyjměte ji z boty a nechte ji při pokojové teplotě vyschnout.
 • Nedávejte ji do sušičky nebo blízko k topení.
 • Pokud budete chtít vložku vyprat, doporučujeme vám následující postup: Prát ručně, nebo pokud chcete použít pračku, zvolte program pro jemné praní.
 • Použijte jemný prací prostředek.
 • Nechte podšívku vyschnout, nedávejte ji však blízko topení.
 • Kvalitní materiál snižuje výskyt žmolků a barva praním ani častým nošením nevybledne.Po zkušenostech doporučujeme nepoužívat do sněhulek dvoje ponožky. Dětem se pak zbytečně potí nožky a pak jsou zbytečně ve vlhké obuvi, což snižuje izolační schopnosti. Ideální jsou vlněné nebo jiné funkční ponožky.

Certifikované teplotní hodnoty:

 • Certifikované hodnocení komfortu obuvi Kamik Průvodce pro ochranu proti studenému počasí. Vyvinuté společností Performance Testing Council (PTC) Inv. a certifikované Centrem pro textilní technologie v Quebecu, Kanada.
 • Certifikované hodnocení komfortu obuvi Kamik poskytuje zákazníkům návod, jak si správně vybrat obuv tak, aby splňovala jejich požadavky. Zdraví a fyzická aktivita, doba expozice, vhodný oděv vzhledem k podmínkám počasí, pocení a ostatní faktory budou ovlivňovat výkonnost a komfort.

Vlastnosti

Kód XK 8990 37
Určení Dětské
Velikost EUR 37
Věk od 12 let
Věk do 99 let
Materiál 1. vrstvy polypropylen
Materiál 2. vrstvy smíšená plsť
Materiál 3. vrstvy tepelná folie

Značka Kamik

Kamik

Kanadská značka Kamik byla založena roku 1898, věnuje se výrobě prvotřídní obuvi pro děti i dospělé. Společnost klade velký důraz na kvalitu, design, odolnost a funkčnost. Samozřejmě bere ohled i na životní prostřední a své technologie neustále zdokonaluje. Boty Kamik udrží nožky vašich ratolestí pěkně suchu a pohodlí.