BABY born® Interaktivní narozeninová

−19 %
1 799 Kč 1 449 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

K 25. výročí panenky BABY born představuje BABY born speciální narozeninovou edici, ve které je oblečena do překrásných slavnostních šatiček s ozdobnou mašličkou a líbezným tylovým detailem na sukýnce. Roztomilé růžové bolerko je našito k šatičkám, což zjednodušuje převlékání panenky. Součástí oblečku jsou i růžové balerínky a narozeninová čelenka. V balení najdete nejen doplňky, které BABY born pomohou s devíti „životními“ funkcemi – lahvičku, talířek se lžičkou, nočník, plenku a dudlík, ale také spoustu party doplňků: čtyři dortové talířky s vidličkami a čtyři barevné kelímky na limonádu. A teď už chybí jen hosté!

• Interaktivní narozeninová BABY born

• Má 9 “životních” funkcí

• Rozmanitá “hra na” s panenkou BABY born povzbuzuje představivost a bylo prokázáno, že podporuje vývoj sociálních dovedností a hodnot jako je odpovědnost, komunikace a empatie.

• Funguje bez baterií

• Součástí balení je mnoho doplňků: 1 šatičky, 1 narozeninová čelenka, 1 balerínky, 1 talířek s lahvičkou, 1 směs na přípravu kaše, 1 lahvička, 1 nočník, 1plenka, 1 dudlík, 1 rodný list, 4 barevné kelímky, 4 barevné talířky s vidličkami a 2 náramky přátelství – jeden pro holčičku a jeden pro panenku

Vlastnosti

Kód 822036
Určení Dívčí
Barva Růžová
Věk od 3 let
Věk do 6 let

Značka BABY born®

BABY born®

Panenky a příslušenství značky Baby Born patří pod známou německou značku Zapf Creation, předního evropského výrobce hraček pro děvčata. Baby Born nabízí nejen panenky miminka jednodušších provedení pro malé holčičky, ale i interaktivní miminka s desítkami funkcí. Baby Born klade velký důraz na kvalitu vyráběných hraček. Hračky pro děvčata učí malé maminky citu, péči o druhé i schopnosti milovat.