Hello Smoothie mango 10x200ml

Skladem
169 Kč při nákupu 1 ks
16,90 Kč za kus

Náš kód: 1221245

Doručení zdarma
při objednávce nad 1000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Vrácení zdarma,
na výdejny Mall
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

HELLO SMOOTHIE Mango je stvořeno pro zdravou svačinu - na tréninky, na cesty, do batůžku i do kabelky. Je to jemný a hustý ovocný nápoj, který Vám v dnešní uspěchané době pohotově zajistí jednu denní dávku ovoce. HELLO smoothie je jako když si doma rozmixujete ovoce a zalijete ho šťávou. Výrobek má vždy lahodnou chuť a podíl ovocné složky 100%! Dostanete ho v praktickém obalu - v kapsičce 200 ml se znovu uzavíratelným šroubovým uzávěrem.

SMOOTHIE do kabelky!

Smoothie od HELLO je sterilováno a bez konzervantů. Tímto vydatným nápojem můžete nastartovat svůj den, získáte díky němu spoustu energie. Poslouží jako rychlá snídaně nebo kvalitní tekutá svačinka. Můžete jej také využít jako zdravou alternativu nápoje před větší fyzickou aktivitou. Tělo tak ušetří zásobní glykogen, protože díky rychlým cukrům z ovoce bude moci okamžitě čerpat energii. Smoothie lze tedy zařadit jako ideální součást zdravého životního stylu.

HELLO SMOOTHIE Mango obsahuje: 40% jablečné dřeně, 20% mangové dřeně a 18% banánové dřeně. Vše zalito jablečnou (12%) a ananasovou (10%) šťávou z koncentrátu.

Benefity

  • Nepřislazováno. Obsahuje cukry jen přirozeně z ovoce!
  • Bez chemické konzervace!
  • Trvanlivost 12 měsíců!

O výrobci: Hello patří ke společnosti LINEA, která je doma v podhůří Bílých Karpat. Zásobuje z nich svými přesnídávkami a nápoji nejen Českou, ale i Slovenskou republiku. Nápoje od HELLO se vyrábí od roku 1995 a lidé si je natolik oblíbili, že v současnosti patří mezi nejpopulárnější u nás. O kvalitě výrobků svědčí fakt, že některé z nich jsou oceněné značkou kvality Klasa.

Vlastnosti

Kód 4004010
Určení Dětské
Věk od 0 let
Věk do 99 let
Počet kusů v balení 10