HiPP BIO Smoothie Jablko-Banán-Červené ovoce 120 ml

−23 %
39 Kč 30 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno

Náš kód: 1174086

Doručení zdarma
při objednávce nad 1000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Vrácení zdarma,
na výdejny Mall
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

HiPP BIO Smoothie Jablko-Banán-Červené ovoce 120 ml. Pro děti od 1 roku, 100% BIO ovocné, bez přidaných cukrů, bez lepku.

  • 100% BIO ovocné dětské Smoothie.
  • Bez přídavku cukrů (obsahuje přirozeně se vyskytující se cukry).
  • Nedoslazováno ovocnými koncentráty.
  • Jemné ovocné pyré s jablečnou šťávou.
  • Přirozeně bez lepku.
  • Podle věku dítěte je možné kapsičku podávat třeba na lžičce nebo talířku.
  • Kapsička se skladuje v suchu a temnu při teplotě do 24° C.

Složení: ovoce* 100 % (jablko* 29 %, jablečná šťáva* z koncentrátu nízké kyselosti, banány* 20 %, červené ovoce* 26 % (šťáva* z červeného hrozna nízké kyselosti, jahody*, černý rybíz*). *z ekologického zemědělství

Další informace: Váha balení: 0,1 kg. Rozměry 1 kusu (v x š x h): 17×9×4 cm.

Vyrobeno v Rakousku.

Vlastnosti

Kód 8601_ks
Určení Dětské
Věk od 1 let
Věk do 6 let
Počet kusů v balení 1

Značka HiPP

HiPP

Společnost HiPP je více než pět desetiletí synonymem svědomité a citlivé diskuse o problematice přírody, humanity a ekonomiky. Claus Hipp vždy osobně ručil za vynikající kvalitu každého výrobku své společnosti.

Společnost HiPP používá pouze ekologické suroviny pěstované podle nařízení ES o ekologickém zemědělství. Všechny výrobky procházejí navíc dalšími velmi přísnými kontrolami, protože víme, že samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky.

Ihned po dodání surovin se provádějí první testy na škodlivé látky. Pokud se vyskytnou jakékoli výtky, není surovina přijata. Primárním cílem je zpracovávat suroviny pouze tehdy, pokud jsou prokazatelně zcela bez jakýchkoli škodlivých látek. Z toho důvodu testují suroviny na přítomnost 850 různých reziduí. Firemní laboratoř HiPP v Pfaffenhofenu patří již mnoho let k předním institucím v oblasti analýzy pesticidů v Evropě.

Do skleniček a kapsiček se dostanou pouze potraviny, které prošly přísným kontrolním systémem. Teprve pak si výrobek zaslouží, aby nesl HiPP BIO pečeť.