Doprava zdarma

First BIKE Helma Smiley Croco, velikost M

799 Kč
Vyprodáno
Nakupte teď,
zaplaťte až po vyzkoušení
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Za každý nákup
sleva na další ve výši
200 kreditů
Zboží můžete vrátit
na naše náklady

Popis

Dbejte na bezpečí vašeho malého závodníka a pořiďte mu tuto skvělou helmu SMILEY s rozvernými krokodýli.

Špičková německá helma je vyrobena speciální technologií IN MOLD. Jedná se o dokonalé spojení tuhé vnější skořepiny s vnitřní hmotou absorbující nárazy (EPS), zabrání rozlomení přilby i při tvrdším nárazu.

Celková hloubka skeletu chrání také dobře zátylek. Přední část s integrovaným kšiltem navyšuje deformační zóny helmy v případě čelního nárazu.

Helma je vybavena 8 ventilačními otvory s integrovanou síťkou proti hmyzu.

Díky Zoom systému přesně a pohodlně nastavíte vnitřní plastové čelenky a to pomocí otočného kolečka na zátylku. Stažení je zde celoobvodové, netýká se tedy pouze zadní třetiny až poloviny čelenky, jak bývá zvykem u běžných dětských přileb. Stahovací Zoom systém je vybaven ochranným polstrováním.

Bajonetové zapínání pod bradou je opatřeno ochranným polstrováním, které zabrání nechtěnému přiskřípnutí dětské bradičky.

Propracované boční plastové dílce zajistí optimální upevnění a usazení přilby na hlavičce, jejichž aretací se nastavuje poloha předních popruhů vůči zadním.

Vysokou pasivní bezpečnost zajišťují výrazné reflexní odrazky.

Velikost M: 50 – 55 cm, váha pouze 250 g

Vlastnosti

Kód: H04
Určení: Chlapecké
Věk od: 2 let
Věk do: 4 let
Věk: 2+

Značka First BIKE

Odrážedlo First BIKE vyvinul německý designér Ralf Coerschulte, a to původně pro své vlastní děti. Postupně jej vylepšoval, až jej dovedl do současné podoby, která dětem umožňuje jednoduchou a bezpečnou výuku jízdy na kole. Odtud také název odrážedla First BIKE čili První kolo.