Babybjörn Nosítko Original Dark gray/Grey Jersey

Doprava zdarma
Doprava zdarma
2 190 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno

Náš kód: 955103

Doručení zdarma
při objednávce nad 1000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Naše mnohokrát oceněná klasika - nosítko BabyBjörn Baby Carrier Original Classic Vám umožňuje spolehlivě a bezpečně nosit své dítě všude s sebou a ponechává Vaše ruce volné.

Toto pohodlné a snadno použitelné nosítko můžete používat venku i vevnitř. Design nosítka je velmi dobře promyšlený a umožňuje Vám nosit své dítě bezpečně a blízko sebe zatímco je i velmi snadné na použití. Nosítko si můžete snadno sami nandávat i sundávat, a všechna nastavení jsou umístěna pohodlně na přední straně. A navíc, přední zapínání je navrženo tak, že své dítě můžete pohodlně odepnout, aniž byste jej vzbudili.

  • Věk Od narození (minimálně 3,5 kg a 53 cm) až do 11 kg.
  • Stejně jako všechna naše ostatní nosítka, i toto bylo vyvinuto ve spolupráci s lékařskými odborníky tak, aby vyhovovalo dětem.
  • Materiály Látka je 100% bavlna. Textilie, které přichází do styku s dítětem, jsou testovány a schváleny podle Oeko - Tex Standard 100, Třída 1 pro dětské výrobky.
  • Jsou garantovaně bezpečné pro citlivou dětskou pokožku a nemohou způsobit alergie.
  • Prát v pračce na 40° C. Perte samostatně s jemným mycím prostředkem, bez bělicích prostředků.

Vlastnosti

Kód 60-023084E1
Určení Dětské
Barva Šedá
Věk od 0 let
Věk do 1 let
Počet kusů v balení 1
Šířka 26.8
Výška 8
Hmotnost brutto 0.813
Hmotnost netto 0.15

Značka Babybjörn

Babybjörn Švédská firma Babybjörn se snaží již více než 50 let zjednodušit život Váš i Vašeho dítěte vytvářením inovačních výrobků pro děti do 3 let. Při vývoji výrobků bere firma Babybjörn vždy ohled na potřeby dětí a jejich rodičů.