Doprava zdarma

Babybjörn Nosítko Babybjorn Miracle Black Brown Organic

3 279 Kč 2 990 Kč
Zboží máme skladem!
U vás doma 24. 10. až 25. 10.

Popis

Nosítko Babybjörn Miracle je velmi pohodlné nosítko vhodné pro děti od narození do 15 měsíců (3,5 kg-12 kg). Je anatomicky nastavitelné pro potřeby rostoucího děťátka a má speciální pás pro podporu bederní páteře nositele. Nosítko je vyrobeno z jemné bavlny a splňuje OKO-TEST Standard 100 1. třídy.

V nosítku Miracle můžete nosit vaše miminko již od prvního dne po porodu bez nutnosti použití polštářků či výplní. Děťátko nosíte u srdce - vysoko na prsou a krásně na něj vidíte. Tato poloha se stará o důležitou blízkost dítěte s vámi. Díky tomu můžete dobře pozorovat dýchání vašeho drobečka.

Toto nosítko bylo vyvíjeno spolu s dětskými lékaři a dá se skvěle přizpůsobit velikosti dítěte. Důležité je, že hlava, záda a šíje mají dostatečnou optimální oporu. Klouby a nožičky dítka mají ergonomickou pozici, která je nejen pohodlná, ale správná pro nošení dětí od prvních dní.

Opěrka hlavy je důležitá spolu s opěrkou týlu pro novorozence. Jakmile umí dítě hlavičku držet samo (zhruba od 4. měsíce) ohrne se opěrka jednoduše přes nosítko. Dítě se může nosit i tváří dopředu. Vaše zlatíčko si nepoškrábe nožičky ani ručičky a to proto, že veškeré nastavení je z venkovní strany. Látka z vnitřní strany je hladká a vzdušná. Přizpůsobená citlivé dětské pokožce.

BabyBjörn Nosítko Miracle splňuje bezpečností formy EN 13209-2 (2005).

Lze prát v pračce na 40°C, samostatně, bez přídavných bělících prostředků.

  • úplně nový koncept polstrování a nastavitelnosti břišního pásu
  • pohodlné zádové upevnění umožňuje použít nosítko při každé potřebě
  • jednoduché nastavení a rovnoměrné rozložení váhy dítěte pro vaše tělo
  • nosítko lze v případě potřeby přizpůsobit - to garantuje maximální pohodlí při nošení dítěte různých velikostí a tvarů figury
  • ergonomický břišní pás pro maximální komfort s jednoduchým prodloužením
  • polohovatelná zádová opěrka se stará o správné držení těla a komfort
  • široké ramenní pásy
  • jistota a bezpečnost – nastavení polohy z přední strany
  • roste s vaším dítětem

Vlastnosti

Kód: 60-096047
Určení: Dětské
Věk od: 0 let
Věk do: 1 let
Materiál: 60% bavlna, 40% polyester
Nosnost: 3,5-12 kg
Věk: 0-1,5 roku

Značka Babybjörn

Švédská firma Babybjörn se snaží již více než 50 let zjednodušit život Váš i Vašeho dítěte vytvářením inovačních výrobků pro děti do 3 let. Při vývoji výrobků bere firma Babybjörn vždy ohled na potřeby dětí a jejich rodičů.