Hauck Nosítko 4-Way Carrier 2016

−33 %
1 499 Kč 999 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

S nosítkem 4-Way-Carrier, můžete nosit vaše dítě ve třech různých polohách na břiše a v jedné poloze na zádech. Pokud chcete nosit své dítě obličejem k břichu, otevřete zip v ergonomicky tvarované části nosítka. Vaše dítě automaticky převezme podle doporučení pediatra šírší sed. Chcete, aby vaše dítě bylo v určitém úhlu před tělem, požadovanou polohuzískáte pomocí přiloženého popruhu 4- Fix Way.

Pokud vaše dítě rádo prozkoumává svět, pak pomocí dvou pásů nosíte dítě obličejem od těla. Velmi odlišný pohled, můžete nabídnout svému dítěti, nopšením na zádech. 4-Way-Carrier je měkce polstrovaný. Měkké ramenní vycpávky, které lépe rozdělují váhu dítěte na ramena. 4-Way-Carrier je ideální pro mobilní rodiče, protože mohou flexibilně upravit nosítko do libovolné polohy a velikosti, navíc a roste s vaším dítětem.

Vlastnosti

Kód 581025
Určení Dětské
Věk od 0 let
Věk do 2 let
Počet kusů v balení 1

Značka Hauck

Značka Hauck je lídrem na trhu kočárků a dětských výrobků. Ve firmě pracuje mnoho tvůrců na nových nápadech a produktech, které přesvědčí rodiče a potěší děti. Dlouholeté zkušenosti jim pomahájí vyrobit a nabídnout ty nejlepší produkty, zároveň se snaží aby produkty ve světě měli tu nejlepší pověst.