Cosing Jednorázový nočník TRON - 4 ks

−16 %
299 Kč 249 Kč při nákupu 1 ks
62,25 Kč za kus
Vyprodáno

Náš kód: 838575

Doručení zdarma
při objednávce nad 1000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

TRON je ideální vzít na hřiště, pláž, plavecký bazén, do parku a všechny další veřejná místa, kde toaleta je příliš daleko nebo není k dispozici vhodné zařízení. TRON je ideální při cestování - když v žádném vozidle není možnost toalety, nebo toaleta není vhodná pro použití (autobusy, auta, vlaky, letadla). Velmi jednoduchý na použití - složení i rozložení trvá pár sekund. Jednorázový - rozlož, použij a vyhoď! Díky tomuto nočníku nebudete potřebovat plastové cestovní nočníky, které sice poslouží, ale jsou méně skladné a po použití je musíte tahat sebou. Díky TRONU, oba - dítě i rodiče ziskají pocit jistoty. Mohou se zaměřit na příjemně strávený čas mimo domov, bez starosti o rizikové cestování nebo veselou zábavu, která by se zkazila s náhlou potřebou toalety. TRON je také výborný k zajištění BEZPEČÍ, když dítě trpí nevolností z cestování. hygienický - díky unikátní konstrukci se obsah nedostane ven a superabsorbční vložka GelMax do minuty pohltí špínu, bakterie a nepříjemné pachy. Podle průzkumů trpí nevolností až 50% dětí.

  • ekologický - je vyroben z biologicky rozložitelných materiálů
  • vyroben a patentován v EU (Polsko)

Nočník na jedno použití - výhody :

  • malý, lehký a praktický, skladný - 16x9x3 cm, jednoduše uschováte v kabelce nebo kapse - snadno otvírací a po absorpci a potřebě, těsně uzavíratelný
  • kdykoliv použitelný, hygienický, odolává tlaku až do 30 kg

Vlastnosti

Kód OP-4723
Věk od 1 let
Věk do 6 let
Určení Dětské
Počet kusů v balení 4

Značka Cosing

Cosing

Firma  COSING s.r.o. vznikla roku již v roce 2002, svoji činnost ovšem rozjela naplno až roku 2008. Během této doby jsme získali mnoho zkušeností a znalostí, a to prací ve vedoucí pozici pro přední české velkoobchody s dětským zbožím. Od již zmiňovaného roku 2008 začala firma Cosing spolupracovat ze zahraničními společnostmi produkujícími dětské výrobky a získala výhradní zastoupení německé značky OSANN. Firma Cosing se spolupodílela na založení partnerské společnosti Cosing v Polsku, která produkuje textilní výrobky pro děti a miminka a začíná spolupracovat také s firmami vyrábějící plastové výrobky a hračky pro děti.