Bebivita Jablečno-meduňkový čaj - instantní 200g
-25%

Bebivita Jablečno-meduňkový čaj - instantní 200g

70 Kč 52 Kč
Zboží máme skladem!
Nakupte teď,
zaplaťte až po vyzkoušení
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Za každý nákup
sleva na další ve výši
200 kreditů
Zboží můžete vrátit
na naše náklady

Popis

Bebivita Jablečno-meduňkový čaj je instantní nápoj, potravina pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 5. měsíce

Bez lepku, Bez přídavku barviv, konzervačních látek, dle zákona

Složení:

Cukr, Dextróza, Meduňkový extrakt, Sušená jablečná šťáva, Přírodní aroma citrónové trávy, Přírodní jablečné aroma, Karamelový sirup

Skladování:

Skladujte při teplotě +10 °C až +25 °C.

Příprava a použití:

Standartní ředění: 100 ml pitné vody a 2 g instantního čaje. Pro zdraví Vašeho dítěte je důležité dodržovat návod k přípravě a podmínky uchování a zacházení s výrobkem. Otevřený obal ihned po odebrání výrobku dobře uzavřete, uchovávejte v suchu při teplotě +25 °C. Před použitím se prosím přesvědčte, že balení zůstalo neporušené.

- Malý hrníček (1 porce pro kojence): jednu polovinu čajové lžičky (2 g) instantního čaje vsypte do hrníčku naplněného 100 ml čerstvě převařené pitné vody vychladlé na teplotu cca 37 °C nebo studené vody a zamíchejte. Ověřte teplotu! Nápoj připravujte vždy čerstvý. Nepřislazujte.

- Velký hrníček (1 porce pro batolata): jednu celou čajovou lžičku (4 g) instantního čaje vsypte do hrníčku naplněného 200 ml čerstvě převařené pitné vody vychladlé na teplotu cca 37 °C nebo studené vody a zamíchejte. Ověřte teplotu! Nápoj připravujte vždy čerstvý. Nepřislazujte.

Bezpečnostní pokyny:

Tento nápoj obsahuje sacharidy, které při častém a trvalém pití z láhve s dudlíkem mohou způsobit vznik zubních kazů. Proto nepodávejte láhev dítěti jako náhražku dudlíku. Láhev vždy držte sami a plynule dávejte dítěti napít. O pravidelnou péči o zuby se starejte již od prvních zoubků. Od 8. měsíce zvykejte dítě na pití z hrnečku.

Vlastnosti

Kód: E1787
Určení: Dětské
Věk od: 0 let
Věk do: 2 let
Vhodné pro děti: od uk. 5. měsíce

Značka Bebivita

Bebivita je německá značka kojenecké a dětské výživy, která nabízí rodičům a jejich dětem vysokou kvalitu produktů, v mnoha chutných variantách, za příznivé ceny. Každý výrobek Bebivita obsahuje cenné živiny (vitaminy a minerály), které jsou přesně přizpůsobeny požadavkům dítěte.