PlayFoam Boule 4pack-Třpytivé

99 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

PlayFoam Boule 4pack - 4 barvy s třpytkami, které se blyští na světle. Lehoučká, nešpinivá, netoxická a nevysychající modelína nové generace. Žádný nepořádek, spousty legrace! Vytvoříte vše a uklídíte za okamžik.

Modelína se tak třpytí jako drahokamy. Vytvoř si ty nejzářivější výtvory všech dob - třpytivé sluníčko, blyštivé květiny pokrýte rosou, zářící srdíčka, nebo třeba třpytivý pomeranč. Žádné hranice pro tvoření neexistují. Mačky, tlačky - modeluj a bav se!

Pěnová modelína PlayFoam dovolí nejen předškolním dětem vyjádřit jejich kreativitu - bez nepořádku a bez nutnosti úklízení!

Prostě zmáčkni PlayFoam, vytvaruj co chceš a zase ji rozmačkej a začni úplně znovu. PlayFoam nikdy nevyschne, takže modelování nikdy nekončí. A ještě tajemství - díky nelepivému složení si můžeš PlayFoam vzít kamkoliv chceš a užít si modelování i na cestách! Plastová pouzdra ti pomohou ochránit modelínu.

Modelína bez nepořádku-nezašlape se do koberce, nepřilepí na sedačku v autě ani na nábytek! Modeluj na stole, na koberci nebo v i autě!

Balení obsahuje 4 báječně třpytivé barvy: žlutou, růžovou, oranžovou a zelenou.

Vlastnosti

Kód EI9271
Určení Dětské
Věk od 3 let
Věk do 10 let
Šířka 19cm
Výška 26,5cm
Délka 4cm
Materiál modelína
Věk od 3 let

Značka PlayFoam

PlayFoam

PlayFoam je nešpinivá pěnová modelína, která dělá radost dětem a ubírá starosti s úklidem maminkám. Naber plnou hrst lehoučké, netoxické, snadno tvarovatelné a opakovaně použitelné modelíny PlayFoam a užívej si tu pravou tvořivou zábavu!