Lenovo A1000 - 8GB, bílá

Doprava zdarma −25 %
Doprava zdarma
2 948 Kč 2 200 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno

Náš kód: 819346

Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Lenovo A1000 je elegantní, snadno ovladatelný smartphone s moderním operačním systémem Android a výkonným procesorem. Díky nízké hmotnosti a příjemnému tvaru padne přímo do dlaně a hravě jej proto budete moci ovládat jednou rukou. Disponuje úložištěm pro spoustu hudebních skladeb, aplikací i fotografií, které můžete pořizovat rovnou dvěma fotoaparáty. Naučte se odpočívat a využijte možnosti oddělit práci a zábavu. Tento smartphone, který zvládne dvě telefonní čísla najednou, vám to umožní.

Díky nízké hmotnosti a displeji s úhlopříčkou 4“ můžete tento smartphone pohodlně ovládat jednou rukou. Vybrat si můžete ze dvou barevných provedení, a to z onyxově černé a perlově bílé.

Android Lollipop

S tímto operačním systémem zažijete plynulejší práci, čistší vzhled uživatelského prostředí, vyšší rychlost a řadu dalších vylepšení.

  • Čtyř jádrový procesor tohoto modelu znatelně urychlí váš multitasking a zajistí plynulost při sledování videí i při hraní her.
  • Smartphone A1000 podporuje datové připojení 3G, se kterým budete moci ihned sdílet všechny vaše novinky. Díky rychlému datovému přenosu HSPA+ si dosyta užijete sociální sítě, poslech hudby i sledování videí.
  • Model A1000 nabízí 5megapixelový fotoaparát s bleskem, se kterým pořídíte nejen čisté a ostré záběry, ale i videa.
  • Smartphone A1000 je vybaven GPS. Satelitní navigace dokonce funguje i offline.

  • Interní úložiště telefonu má kapacitu 8 GB, což ale není konečná. Prostor pro svá data můžete rozšířit pomocí paměťové karty o dalších 32 GB.
  • Už nebudete muset oddělovat svůj osobní život od profesního. Lenovo A1000 vám totiž umožní používat hned dvě telefonní čísla najednou.

Vlastnosti

Kód 178139
Určení Unisex
Barva Bílá
Šířka 9.8
Výška 6.8
Hmotnost brutto 0.305
Hmotnost netto 0