HiPP Brambory se zeleninou a jemným lososem, 250g

Dlouhodobě zlevněno −13 %
Skladem
69 Kč 60 Kč při nákupu 1 ks

Náš kód: 1174077

Doručení zdarma
při objednávce nad 1000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Vrácení zdarma,
na výdejny Mall
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Brambory se zeleninou a jemným lososem je vhodné pro děti od ukončeného 12. měsíce. Příkrm je kompletní hotové jídlo s pečetí BIO kvality, příprava je možná ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Díky praktickému balení je ideální i na cestách.  

  • s hodnotnou zeleninou
  • jemně ošetřeno párou
  • okořeněno přiměřeně věku
  • bez lepku

Složení: zelenina (52 %, brambory 18%, mrkev 14%, pastiňák, celer, cibule, rajčata), pitná voda, vařená rýže, losos (8 %), slunečnicový olej, koření, sůl s jódem, citronová šťáva, antioxidanty.

HiPP se výrobou dětských příkrmů zabývá již od roku 1932. Pečeť Bio kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje i požadavky kladené EU na BIO produkty.

Vlastnosti

Kód 8655
Určení Dětské
Věk od 1 let
Věk do 6 let
Počet kusů v balení 1

Značka HiPP

HiPP

Společnost HiPP je více než pět desetiletí synonymem svědomité a citlivé diskuse o problematice přírody, humanity a ekonomiky. Claus Hipp vždy osobně ručil za vynikající kvalitu každého výrobku své společnosti.

Společnost HiPP používá pouze ekologické suroviny pěstované podle nařízení ES o ekologickém zemědělství. Všechny výrobky procházejí navíc dalšími velmi přísnými kontrolami, protože víme, že samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky.

Ihned po dodání surovin se provádějí první testy na škodlivé látky. Pokud se vyskytnou jakékoli výtky, není surovina přijata. Primárním cílem je zpracovávat suroviny pouze tehdy, pokud jsou prokazatelně zcela bez jakýchkoli škodlivých látek. Z toho důvodu testují suroviny na přítomnost 850 různých reziduí. Firemní laboratoř HiPP v Pfaffenhofenu patří již mnoho let k předním institucím v oblasti analýzy pesticidů v Evropě.

Do skleniček a kapsiček se dostanou pouze potraviny, které prošly přísným kontrolním systémem. Teprve pak si výrobek zaslouží, aby nesl HiPP BIO pečeť.