HiPP BIO Kuskus se zeleninou - vegetariánské menu, 6x190g

Dlouhodobě zlevněno −13 %
Skladem
311 Kč 269 Kč při nákupu 1 ks
44,83 Kč za kus

Náš kód: 1010826

Doručení zdarma
při objednávce nad 1000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Značka HiPP se výrobou dětských příkrmů zabývá již od roku 1932. Pečeť Bio kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty.

Zeleninový příkrm BIO Kuskus se zeleninou je vhodný pro děti od ukončeného 5. měsíce. S železem z AMARANTU a vybraných surovin. Bez přídavku soli. Zeleninový příkrm pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí.

Železo – pro tvorbu krevních buněk a rozvoj duševních schopností

omega 3 z BIO řepkového oleje – pro vývoj mozku a nervových buněk.

Bez přídavku soli, bez přídavku barviv, konzervačních látek, aromat a zahušťovadel – před použitím zamíchejte. Obsahuje lepek.

Složení: zelenina* 58% (mrkev, rajčata, cuketa, lilek, cibule), odstředěné mléko*, kuskus* vařený 10% (tvrdá pšenice), mouka amarant* 7%, řepkový olej* 2,8%, škrob, citrónová šťáva z koncentrátu, koření* (oregano*, bazalka*). *z ekologického zemědělství

Vlastnosti

Kód 6218-01_6pack
Určení Dětské
Věk od 0 let
Věk do 6 let
Počet kusů v balení 6

Značka HiPP

HiPP

Společnost HiPP je více než pět desetiletí synonymem svědomité a citlivé diskuse o problematice přírody, humanity a ekonomiky. Claus Hipp vždy osobně ručil za vynikající kvalitu každého výrobku své společnosti.

Společnost HiPP používá pouze ekologické suroviny pěstované podle nařízení ES o ekologickém zemědělství. Všechny výrobky procházejí navíc dalšími velmi přísnými kontrolami, protože víme, že samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky.

Ihned po dodání surovin se provádějí první testy na škodlivé látky. Pokud se vyskytnou jakékoli výtky, není surovina přijata. Primárním cílem je zpracovávat suroviny pouze tehdy, pokud jsou prokazatelně zcela bez jakýchkoli škodlivých látek. Z toho důvodu testují suroviny na přítomnost 850 různých reziduí. Firemní laboratoř HiPP v Pfaffenhofenu patří již mnoho let k předním institucím v oblasti analýzy pesticidů v Evropě.

Do skleniček a kapsiček se dostanou pouze potraviny, které prošly přísným kontrolním systémem. Teprve pak si výrobek zaslouží, aby nesl HiPP BIO pečeť.