Intex Bazén Crystal 147 x 33 cm

Doprava zdarma
Doprava zdarma
149 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno

Náš kód: 506807

Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Nafukovací bazén si vaše děti jednoduše zamilují. Netlačte se v létě na koupališti a připravte vašemu dítěti bazének v pohodlí zahrady. Výhodou nafukovacích bazénů je to, že k jeho sestavení nepotřebujete žádné nářadí. Stačí bazének pouze nafouknout, napustit vodou a můžete si s vašimi ratolestmi užívat vodních radovánek doslova během pár minut.

Nafukovací bazén stejně rychle složíte. Stačí jen vylít vodu, vypustit vzduch a bazének nechat vyschnout na slunci. Správným uskladněním bazénu přes zimu docílíte toho, že vám bazén poslouží napříč několika sezónami.

  • nafukovací bazének je vhodný pro nejmenší děti
  • své děti ovšem nikdy nespouštějte při hraní v bazénku očí


PVC použité při výrobě neobsahuje ftaláty, které bývají jinak označovány jako - změkčovadla plastů - a vědecky byly prokázány jejich negativní účinky na lidský organismus, hlavně u dětí. To byl jeden z hlavních důvodů, proč se přestaly ftaláty u PVC pro bazény používat.

Vlastnosti

Kód 48750
Určení Dětské
Věk od 3 let
Věk do 6 let
Šířka 23
Výška 8
Hmotnost brutto 3
Hmotnost netto 1.36
Materiál PVC
Rozměr bazénu 147x33 cm

Značka Intex

Intex

Značka Intex je na trhu více jak 40 let. Patří mezi světové lídry v oblasti projektování i vyroby vysoce kvalitních a inovativních produktů pro vnitřní i venkovní rekreaci. Cílem firmy je poskytnout spotřebitelům zábavu tím, že kombinuje vynikající kvalitu, špičkový servis a nízké ceny. Intex nabízí především bazény pro zemní plavání, nafukovací matrace, nafukovací hračky a lodě. Vše je navrženo pro vaši bezpečnost a zábavu.