LEGO® Star Wars 75074 TM Snowspeeder™

269 Kč 249 Kč
Zboží máme skladem!
U vás doma 27. 10. až 31. 10.

Popis

Proháněj se po ledové planetě Hoth s agilním Snowspeederem LEGO Star Wars. Tato miniaturní verze super mrštného útočného letounu Republiky je dokonalá pro mini bitvy a obsahuje úžasné detaily, jako dvě vystřelovací rakety a dokonce i mini kokpit pro pilota. Nastartuj a připrav se sejmout nějaké AT-AT! Obsahuje pilota Snowspeederu s blasterem.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

  • stavebnice pro děti napomáhá k rozvoji dětské představivosti a fantazie
  • podporuje rozpoznávání tvarů a barev
  • zlepšuje jemnou dětskou motoriku
  • přináší Vašim nejmenším dlouhé hodiny nekončící zábavy


Součástí jsou také 2 mini figurky s různými zbraněmi a doplňky: Jay a Chope.

Vlastnosti

Kód: 75074
Určení: Dětské
Pohádkový hrdina: Star Wars
Věk od: 6 let
Věk do: 12 let
Materiál: plast
Rozměry balení (š v h): 14 x 4,5 x 12cm
Počet dílků: 97ks

Značka LEGO®

Světoznámá značka těchto stavebnic spatřila světla světa poprvé v roce 1932, kdy byla založena v městečku Billund v Dánsku. Firma se zpočátku zabývá výrobou dřevěných hraček. Roku 1947 společnost Lego jako první v Dánsku kupuje zařízení na výrobu plastikových hraček a tím rozšiřuje nabídku na něco málo přes 200 druhů.