LEGO® Disney Princess™ 41068 Oslava na hradě Arendelle

Doprava zdarma −23 %
Doprava zdarma
1 699 Kč 1 299 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno

Náš kód: 863708

Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
116 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Oslav Anniny narozeniny na hradě Arendelle!

Pomoz Else a Olafovi připravit venkovní nádvoří na Anninu oslavu, ale dávej pozor, ať se malí sněhuláčci nedostanou ke sladkostem! Je čas vzbudit Annu a hledat její narozeninové dárky, které jsou ukryté po celém hradě. Jaké dárky dostane? Připrav se u zkrášlovacího stolku v Annině ložnici. Pátrej po dárcích v obývacím pokoji, ve kterém jsou hodiny po dědečkovi. Potom se sklouzni po střeše na nádvoří a užij si dort a narozeninové oslavy!

Součástí jsou minipanenky Elsy a Anny s oblečením z Oslavy v Ledovém království, navíc sněhulák Olaf a 3 malí sněhuláčci.

Na hradě Arendelle najdeš obývací pokoj s krbem, pohovkou a hodinami po dědečkovi; Anninu ložnici s nočním stolkem a krbem; a Elsinu ledovou komnatu se zámkem na dveřích a skluzavkou ze střechy.

Narozeninová scéna na nádvoří z Oslavy v Ledovém království obsahuje dvoupatrový narozeninový dort, stolek se dvěma židlemi a 2 stánky s balónky.

Pomoz Else uspořádat pro Annunezapomenutelnou narozeninovou oslavu. Prozkoumej hrad Arendelle a přehrávej si scény z Ledového království a Oslavy v Ledovém království od Disney.

  • Vytvářej nová dobrodružství se svými oblíbenými postavami z filmu Ledové království.
  • Mezi doplňky najdeš muffiny, skleničky, brusle, dárky, hrnek a pozvánku na oslavu.
  • Hrad Arendelle měří přes 27 cm na výšku, 22 cm na šířku a 13 cm do hloubky.

Video: LEGO Disney Princess 41068 Oslava na hradě Arendelle

Vlastnosti

Kód 41068
Pohádkový hrdina Princezny
Určení Dívčí
Počet dílků 477 ks
Věk od 6 let
Věk do 12 let
Šířka 26
Výška 6.2
Hmotnost brutto 0.291
Hmotnost netto 0.001

Značka LEGO®

LEGO®

Světoznámá značka těchto stavebnic spatřila světla světa poprvé v roce 1932, kdy byla založena v městečku Billund v Dánsku. Firma se zpočátku zabývá výrobou dřevěných hraček. Roku 1947 společnost Lego jako první v Dánsku kupuje zařízení na výrobu plastikových hraček a tím rozšiřuje nabídku na něco málo přes 200 druhů.