LEGO® Disney Princess™ 41061 Jasmínin exotický palác

699 Kč 569 Kč
Vyprodáno
Nakupte teď,
zaplaťte až po vyzkoušení
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Za každý nákup
sleva na další ve výši
200 kreditů
Zboží můžete vrátit
na naše náklady

Popis

Vítej v Agrabahu, zemi tajemství a kouzel, která je domovem princezny Jasmíny. Hraj si s princeznou a jejím domácím mazlíčkem, tygrem Rádžou, na dvoře paláce! Co dnes podniknou? Možná budou odpočívat u fontány nebo se vydají na vzrušující let na kouzelném koberci. Mohli by navštívit rušné tržiště nebo se podívat na vystoupení zaklínače hadů. Rádža by mohl tlapkami pohladit kouzelnou lampu a přát si odpoledne strávené okusováním drůbežích stehýnek, po němž bude následovat zdřímnutí ve stínu vysokánské palmy. To závisí jen a jen na tobě! Bav se a hraj si při stavění paláce!

Obsahuje panenku princezny Jasmíny a tygra Rádžu, palác s létajícím kobercem, fontánu, palmu a tržiště. Jako skvělý doplněk také kouzelnou lampu, židli, kost pro Rádžu, hada, košík a flétnu.

Rozměry paláce (vxšxh): 10x9x4 cm

Video: LEGO Disney Princess 41061 Jasmínin exotický palác

Vlastnosti

Kód: 41061
Určení: Dívčí
Pohádkový hrdina: Princezny
Věk od: 5 let
Věk do: 12 let
Počet dílků: 143 ks

Značka LEGO®

Světoznámá značka těchto stavebnic spatřila světla světa poprvé v roce 1932, kdy byla založena v městečku Billund v Dánsku. Firma se zpočátku zabývá výrobou dřevěných hraček. Roku 1947 společnost Lego jako první v Dánsku kupuje zařízení na výrobu plastikových hraček a tím rozšiřuje nabídku na něco málo přes 200 druhů.