LEGO® Juniors 10750 Silniční opravářský vůz

−15 %
Skladem
259 Kč 219 Kč při nákupu 1 ks

Náš kód: 1109223

Doručení zdarma
při objednávce nad 1000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Vyraz se silničáři LEGO® Juniors opravit ulice města! Dojeď náklaďákem na místo a vylož míchačku na beton. Postav zábrany a zastav dopravu a pak betonem z míchačky vyplň díru v silnici. Až budeš mít hotovo, sbal si nářadí a než se vydáš na další místo, všechno po sobě ukliď!

Popadni lopatu a dej se do práce!

Oprav silnice města s touto sadou Silničního opravářského vozu LEGO® Juniors, která ti přináší náklaďák s přívěsem, otočnou míchačku, nářadí, odpadkový koš, zábranu a minifigurku.

Přidej se k silničářům LEGO® City a postarej se o ulice města! Tato zábavná hračka pro kluky a holky ti přináší jednoduchou skládačku silničního opravářského vozu s podvozkem pro rychlý start, kabinou pro minifigurku a otevřenou korbou na nářadí, a k tomu přívěs s rampou a otočnou míchačku na cement. Součástí této zábavné sady je také jednoduchý návod na to, jak ji sestavit a hrát si s ní, a větší základní dílky, které pomáhají budovat sebejistotu mladších dětí. Obsahuje minifigurku.

 

Specifikace:

  • Obsahuje minifigurku stavaře.
  • Tato sada ti přináší silniční opravářský vůz s kabinou pro minifigurku a otevřenou korbou na nářadí, a k tomu odpojitelný přívěs s rampou a míchačku na cement.
  • Spusť rampu přívěsu a vylož míchačku.
  • Roztoč míchačku a připrav „beton", ten pak lopatou rozprostři do díry.
  • Mezi doplňky najdeš sbíječku, lopatu, odpadkový koš, zábranu a 6 kousků betonu.
  • Tato hračka pro kluky a holky je vhodná pro děti od 4 do 7 let, ty si stavění a hraní s ní užijí nejvíc.
  • Součástí sady jsou modely, které se díky větším základním dílkům snadno skládají, a také jednoduchý návod, aby se děti mohly rovnou pustit do stavění a hraní.
  • Všechny sady LEGO® Juniors jsou plně kompatibilní se všemi ostatními sadami LEGO.
  • Náklaďák s přívěsem měří přes 6 cm na výšku, 18 cm na délku a 5 cm na šířku.

Vlastnosti

Kód 6210211
Určení Chlapecké
Barva Barevná
Věk od 4 let
Věk do 7 let
Šířka 15
Výška 5
Hmotnost brutto 0.1
Hmotnost netto 0.1

Značka LEGO®

LEGO®

Světoznámá značka těchto stavebnic spatřila světla světa poprvé v roce 1932, kdy byla založena v městečku Billund v Dánsku. Firma se zpočátku zabývá výrobou dřevěných hraček. Roku 1947 společnost Lego jako první v Dánsku kupuje zařízení na výrobu plastikových hraček a tím rozšiřuje nabídku na něco málo přes 200 druhů.