LEGO® Architecture 21032 Sydney

−13 %
799 Kč 689 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno

Náš kód: 984770

Doručení zdarma
při objednávce nad 1000 Kč
272 výdejních míst
otevřeno i o víkendu
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Zachyť architektonickou podstatu a majestátnost města Sydney s touto úžasnou stavebnicí, která obsahuje ikonickou Operu v Sydney, most Harbour Bridge, Sydney Tower a mrakodrap Deutsche Bank Place a tvoří tak dohromady krásnou scenérii. Každá LEGO® budova je navržena tak, aby poskytla výjimečný stavitelský zážitek díky reálným barvám, a díky tomu, že jsou všechny budovy ve stejném měřítku. Třpytící se přístav v Sydney je zobrazen na základní desce, která dodává této detailní verzi jednoho z nejkrásnějších měst na světě pocit autenticity.

• LEGO® Architecture interpretace města Sydney. Součástí je Opera v Sydney, most Harbour Bridge, Sydney Tower a mrakodrap Deutsche Bank Place.
• Třpytivá voda oceánu v přístavu města Sydney je vyobrazena pomocí základních desek průsvitně modré barvy.
• Součástí je brožurka, ve které najdete informace o designérovi, architektuře, historii každé budovy, historické informace o Sydney a o jeho architektonickém dědictví (Pouze v angličtině. Překlad do jiných jazyků je možné si stáhnout na LEGO.com/architecture).
• Obsahuje základní desku o velikosti 4 x 32 s ozdobnou cedulkou s nápisem „Sydney“.
• Stavěj ta nejkrásnější města na světě se sérií scenérií LEGO® Architecture.
• LEGO® Architecture oslavuje svět architektury a jako prostředek využívá LEGO kostky. Byla vytvořena pro všechny, kteří se zajímají o cestování, design, architekturu a historii.
• Tato sada obsahuje více jak 360 LEGO® dílků a nabízí zážitek ze stavění vhodný pro děti od 12 let.
• Měří přes 21 cm na výšku, 25 cm našířku a 6 cm do hloubky.

Vlastnosti

Kód 21032
Určení Dětské
Počet dílků 361 ks
Barva Barevná
Věk od 12 let
Šířka 19
Výška 4
Hmotnost brutto 0.5
Hmotnost netto 0.25

Značka LEGO®

LEGO®

Světoznámá značka těchto stavebnic spatřila světla světa poprvé v roce 1932, kdy byla založena v městečku Billund v Dánsku. Firma se zpočátku zabývá výrobou dřevěných hraček. Roku 1947 společnost Lego jako první v Dánsku kupuje zařízení na výrobu plastikových hraček a tím rozšiřuje nabídku na něco málo přes 200 druhů.