Doprava zdarma

LEGO® Nexo Knight 70321 Obléhací stroj zkázy generála Magmara!

1 399 Kč 1 189 Kč
Zboží máme skladem!
U vás doma 27. 10. až 28. 10.

Popis

Generál Magmar pátrá po knize zkázy, která by Jestrovi pomohla způsobit ještě větší chaos v království Knighton. Vyraz s Clayem Mooringtonem do boje na jeho vznášejícím se koni, zastav ho a odrážej létající Globliny. Přispěchej a zaútoč na Generála Magmara a Flamu, ale dávej pozor, až se obávaný stroj 2 v 1 vznese ze země a přemění se v hrozivou obléhací věž! Obsahuje snímatelné štíty se 3 NEXO Silami: Obřím růstem, Bouřkovým drakem a Sílou dynamitu. Tyč se nad nepřátele s příšerným obléhacím strojem zkázy! Začni obléhání s obléhacím strojem zkázy 2 v 1 Generála Magmara, který obsahuje 2 katapulty střílející Globliny, vystřelovač disků a vznášejícího se koně. Obsahuje 3 minifigurky. Zvedni zadní část obléhacího stroje zkázy 2 v 1 Generála Magmara, který obsahuje 2 plošiny a obrovská kola s bodáky, a změň vozidlo do obléhacího módu. Střílej z dvojitých katapultů a vystřelovače disků, abys srazil Claye Mooringtona z jeho vznášejícího se koně. Díky mečům si přehrávej bojové scény na zemi, ve kterých se Generál Magmar a Flama utkávají s Clayem a jeho obouručním mečem o knihu zkázy. 

 • Obsahuje 3 minifigurky: Generála Magmara, Flamu a Claye Mooringtona.
 • Obléhací stroj zkázy Generála Magmara obsahuje 6 velkých kol s průsvitnými červenými plameny a bodáky, příšerné zuby, kokpity pro Generála Magmara a Flamu, dvojité katapulty a vystřelovač disků.
 • Ze 2 katapultů a vystřelovače disků obléhacího stroje zkázy se dá střílet jak v módu vozidla, tak v módu obléhacího stroje.
 • Mezi zbraněmi najdeš meč Generála Magmara, Flamův ohnivý meč a Clayův obouruční meč.
 • Mezi doplňky najdeš knihu zkázy, plášť Generála Magmara, Flamovu ohnivou helmu, Clayovu helmu, štít a NEXO brnění, 4 Globliní kuličky a 3 Globliní disky.
 • Tato sada nabízí zážitek ze stavění vhodný pro děti od 8 do 14 let.
 • Stáhni si zdarma LEGO® NEXO KNIGHTS™: Aplikaci MERLOK 2.0 do svého chytrého telefonu nebo do svého tabletu. Dovol se svého rodiče nebo zákonného zástupce, než se na web přihlásíš.
 • Naskenuj štíty a získej 3 NEXO Síly (Obří růst, Bouřlivého draka a Sílu dynamitu) a vylepši se ve hře LEGO® NEXO KNIGHTS™!
 • Sleduj všechny své oblíbené postavy z NEXO KNIGHTS™ na kanálu Cartoon Network.
 • Obléhací stroj zkázy Generála Magmara měří přes 14 cm na výšku, 17 cm na délku a 21 cm na šířku v módu vozidla, a přes 24 cm na výšku, 17 cm na délku a 21 cm na šířku v obléhacím módu.
 • Vznášející se kůň měří přes 4 cm na výšku, 9 cm na délku a 5 cm na šířku.

 

 

Vlastnosti

Kód: 70321
Počet dílků: 516 ks
Určení: Chlapecké
Věk od: 8 let
Věk do: 14 let

Značka LEGO®

Světoznámá značka těchto stavebnic spatřila světla světa poprvé v roce 1932, kdy byla založena v městečku Billund v Dánsku. Firma se zpočátku zabývá výrobou dřevěných hraček. Roku 1947 společnost Lego jako první v Dánsku kupuje zařízení na výrobu plastikových hraček a tím rozšiřuje nabídku na něco málo přes 200 druhů.