Doprava zdarma

LEGO® Nexo Knight™ 70320 Aaronův Aero Striker V2

899 Kč 769 Kč
Zboží máme skladem!
U vás doma 28. 10. až 31. 10.

Popis

Ponoř se hlouběji do futuristického světa LEGO® NEXO KNIGHTS™ s úžasným Aero-Strikerem V2 a přeměň se na Aarona Foxe pomocí kuše-letounu 2 v 1! Přehrávej si bitvy proti lávovým příšerám, zmáčkni spoušť dvojitých pružinových vystřelovačů a vystřeluj z nich. Potom vystřel Aarona proti okřídlenému útočníkovi Ashovi a střílej z kuše, nebo vyleť s rytířem v jeho letounu ve tvaru šípu a nech Aaronova robota převzít kontrolu nad strojem! Obsahuje snímatelné štíty se 2 NEXO Silami: Ledovým deštěm a Cíleným výbuchem. Trefuj přesný střed terče s Aero-Strikerem V2 2 v 1! Přeměň se na Aarona pomocí Aero-Strikeru V2 2 v 1 jako kuše s dvojitými pružinovými vystřelovači nebo leť do boje proti útočníkovi Ashovi! Obsahuje 3 minifigurky. Dostaň situační hru s LEGO® NEXO KNIGHTS™ na úplně jinou úroveň a přeměň se v Aarona Foxe, se kterým používej Aero-Striker V2 2 v 1 jako kuši, a zmáčkni spoušť, abys vystřelil z dvojitých pružinových vystřelovačů. Potom se se svým rytířem utkej s okřídleným útočníkem Ashem ve vzdušném souboji díky Aero-Strikeru V2, který zároveň obsahuje vysunovací letoun ve tvaru šípu, střílející kuše a 2 skenovatelné štíty. 

  • Obsahuje 3 minifigurky: Aarona Foxe, Aaronova robota a útočníka Ashe.
  • Aero-Striker V2 Aarona Foxe obsahuje spoušť, dvojité pružinové vystřelovače, střílející kuši na křídle, odpojitelný mini-letoun s kokpitem pro Aarona Foxe a kokpit pro Aaronova robota.
  • Mezi zbraněmi najdeš Aaronovu kuši střílející šípy, meč Aaronova robota a střílející kuši útočníka Ashe.
  • Mezi doplňky najdeš Aaronovu helmu, štít a NEXO brnění, helmu Aaronova robota a helmu a 2 křídla útočníka Ashe.
  • Tato sada nabízí zážitek ze stavění vhodný pro děti od 8 do 14 let.
  • Stáhni si zdarma LEGO® NEXO KNIGHTS™: Aplikaci MERLOK 2.0 do svého chytrého telefonu nebo do svého tabletu. Dovol se svého rodiče nebo zákonného zástupce, než se na web přihlásíš.
  • Naskenuj štíty a získej 2 NEXO Síly (Ledový déšť a Mířenou ránu) a vylepši se ve hře LEGO® NEXO KNIGHTS™!
  • Sleduj všechny své oblíbené postavy z NEXO KNIGHTS™ na kanálu Cartoon Network.
  • Aero-Striker V2 Aarona Foxe měří přes 9 cm na výšku, 24 cm na délku a26 cm na šířku.
  • Mini-letoun měří přes 4 cm na výšku, 12 cm na délku a 4 cm na šířku.

 

 

Vlastnosti

Kód: 70320
Počet dílků: 301 ks
Určení: Chlapecké
Věk od: 8 let
Věk do: 14 let

Značka LEGO®

Světoznámá značka těchto stavebnic spatřila světla světa poprvé v roce 1932, kdy byla založena v městečku Billund v Dánsku. Firma se zpočátku zabývá výrobou dřevěných hraček. Roku 1947 společnost Lego jako první v Dánsku kupuje zařízení na výrobu plastikových hraček a tím rozšiřuje nabídku na něco málo přes 200 druhů.