LEGO® Friends 41095 Emmin dům

−12 %
1 999 Kč 1 749 Kč při nákupu 1 ks
Vyprodáno
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Každý den připravujeme
nové akce a slevy
Co vám nesedí,
vraťte na naše náklady
Ověřený e-shop
10 000 spokojených maminek

Popis

Postav si vysněný rodinný domek a vybav ho moderním zařízením! Při stavbě modelu LEGO® Friends Emmin dům zjistíš, jak je celá Emina rodina šikovná a tvůrčí. V moderně zařízené kuchyni můžeš s Emou uvařit nějakou dobrotu. Máš tu zeleninu sklizenou z vlastní zahrádky, a když otevřeš ledničku, najdeš v ní další čerstvé potraviny. Pak si sedni s Emou a její rodinou do obýváku před televizi s plochou obrazovkou a podívejte se na film.

Ema velice ráda tráví čas se svými kamarádkami ve svém pokoji, který si sama navrhla, a kochá se pohledem z balkónu. Po dlouhé bublinkové koupeli můžeš Emě pomoci s make-upem u toaletního stolku s velkým zrcadlem. Potom si Ema může zajít do zenové zahrady a chvíli malovat. V zahradě je ptačí budka, kde bydlí její domácí ptáček. Můžeš jí pomoci připravit na střešní terase party s grilováním a pozvat její přítelkyně.

Sadu je možné zkombinovat s modelem 41090 Zahradní bazén Olivie a rozšířit tak zahradu domu.

Součástí sady jsou 3 minipanenky: Ema, maminka Charlotta, tatínek Luis a domácí ptáček.

Domek je vybaven kuchyní, obývacím pokojem, koupelnou, ložnicí, střešní terasou, balkonem, zahradou a kolem. V kuchyni nechybí lednice, myčka, šuplíky, trouba, stůl se 3 židlemi a lampička. V obýváku najdeš gauč. V ložnici je postel a stůl na líčení se zrcadlem. Jsou zde také dveře na balkon. V koupelně je vana, toaleta a umyvadlo. Na střešní terase můžeš grilovat. Na zahradě je super schránka

Rozměry složeného domku (vxšxh):21x25x19 cm

Video: LEGO Friends 41095 Emmin dům

Vlastnosti

Kód 41095
Určení Dětské
Věk od 6 let
Věk do 12 let
Typ stavebnice
Počet dílků 706 ks

Značka LEGO®

LEGO®

Světoznámá značka těchto stavebnic spatřila světla světa poprvé v roce 1932, kdy byla založena v městečku Billund v Dánsku. Firma se zpočátku zabývá výrobou dřevěných hraček. Roku 1947 společnost Lego jako první v Dánsku kupuje zařízení na výrobu plastikových hraček a tím rozšiřuje nabídku na něco málo přes 200 druhů.