LEGO® Friends 41131 Adventní kalendář

599 Kč 519 Kč
Vyprodáno
Nakupte teď,
zaplaťte až po vyzkoušení
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Za každý nákup
sleva na další ve výši
200 kreditů
Zboží můžete vrátit
na naše náklady

Popis

Odpočítávej letos v prosinci dny do Vánoc s LEGO® Friends! Postav si scénku se sváteční oslavou v pohodlném domově a každý den přidávej nové dílky. Najdeš zde vše, co potřebuješ, aby Ema a Naomi mohly uspořádat sváteční hudební vystoupení a aby si mohly připravit vánoční dárky, výrobky a sladkosti na ten velký den. Možná tu najdeš i nějaké chlupaté kamarády!

Odpočítávej čas do Vánoc s kamarády z LEGO® Friends!

V prosinci budeš mít každý den jedno stavební překvapení s LEGO® Friends adventním kalendářem pro rok 2016 s 24 sestavitelnými dárky v samostatných přihrádkách. Product Shopper Otevři Adventní kalendář LEGO® Friends každý prosincový den a přidej další část scénky s vánočním večírkem. Obsahuje minifigurky-panenky Emy a Naomi v kalendáři s 24 tajemnými přihrádkami, z nichž každá obsahuje své vlastní překvapení ke stavění.

  • Obsahuje minifigurky-panenky Emy a Naomi.
  • Obsahuje 24 dárků, z nichž každý má svou vlastní přihrádku ve svátečním kalendáři LEGO® Friends.
  • Každý den otevři novou přihrádku a díky sestavitelným dárkům odpočítávej zbývající čas do Vánoc!
  • Získej 24 sestavitelných překvapení, včetně hudebních nástrojů, mikrofonu a stolečku pro DJe, ohniště, sněhuláka a bruslí.
  • Navštiv LEGO.cz/Friends každou neděli před Vánoci a na Štědrý den a najdeš nové návody na stavění na mini-modely všech dárků, které v tom týdnu otevřeš.

Vlastnosti

Kód: 41131
Určení: Dětské
Počet dílků: 218 ks
Barva: Barevná
Věk od: 5 let
Věk do: 12 let

Značka LEGO®

Světoznámá značka těchto stavebnic spatřila světla světa poprvé v roce 1932, kdy byla založena v městečku Billund v Dánsku. Firma se zpočátku zabývá výrobou dřevěných hraček. Roku 1947 společnost Lego jako první v Dánsku kupuje zařízení na výrobu plastikových hraček a tím rozšiřuje nabídku na něco málo přes 200 druhů.