LEGO® Friends 41127 Střelnice v zábavním parku

399 Kč 339 Kč
Zboží máme skladem!
U vás doma 27. 4. až 28. 4.
Nakupte teď,
zaplaťte až po vyzkoušení
Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000 Kč
Za každý nákup
sleva na další ve výši
200 kreditů
Zboží můžete vrátit
na naše náklady

Popis

Mia se baví při hraní her v zábavním parku - a neustále se zlepšuje! Pomoz jí katapultem střílet basketbalovým míčem do obroučky a jakmile to budeš zvládat, vyzkoušej si vodní pistole a zkus se s nimi trefovat do terče. Nakonec se pokus palicí trefovat žabku tak rychle, jak to jen půjde. Mia se baví natolik, že by tu nejraději byla celý den. Hraj, střílej, bouchej palicí... a vyhraj v zábavním parku s atrakcemi! Vyzkoušej své štěstí na 3 atrakcích se speciálními funkcemi: basketbalový koš s vystřelovací pákou, střelbu na cíl s projektilem a zamáčknutí žabky. Obsahuje minifigurku-panenku. Předej svůj lístek, vyber si atrakci a celý den si hraj v LEGO® Friends zábavním parku na atrakcích. Nejprve zatáhni za páku a vystřel míč na basketbal do koše. Zmáčkni spoušť vodního děla, abys vystřelila projektil a srazila 3 cíle. Potom si vezmi palici a snaž se zamáčknou žabičku. Součástí sady je minifigurka-panenka Mia.

  • Obsahuje minifigurku-panenku Miy v letním oblečení.
  • Obsahuje 3 klasické atrakce se speciálními funkcemi: basketbalový koš s vystřelovací pákou, 3 cíle, které lze srazit pomocí vodního děla s funkční spouští, zamačkávací žabičku, která vyskakuje nahoru a dolů, když ji udeříš palicí.
  • Mezi doplňky najdeš lístek do zábavního parku, míč na basketbal a palici.
  • Zatáhni za páku a vystřel basketbalový míč do sítě.
  • Zamiř a zmáčkni spoušť, abys vystřelila vodním dělem projektily a srazila cíle.
  • Pomocí palice zamáčkni žabičku ihned, jakmile se objeví.
  • Tato sada nabízí zážitek ze stavění vhodný pro děti od 6 do 12 let.
  • Atrakce v zábavním parku měří přes 9 cm na výšku, 15 cm na šířku a je 9 cm hluboká.
  • Zkombinuj se 41128 zábavním parkem - vesmírnou atrakcí, 41129 zábavním parkem - dodávkou s párky v rohlíku a se 41130 zábavním parkem - horskou dráhou a postav zábavní park v Heartlake.

Vlastnosti

Kód: 41127
Počet dílků: 174 ks
Určení: Dívčí
Věk od: 6 let
Věk do: 12 let

Značka LEGO®

Světoznámá značka těchto stavebnic spatřila světla světa poprvé v roce 1932, kdy byla založena v městečku Billund v Dánsku. Firma se zpočátku zabývá výrobou dřevěných hraček. Roku 1947 společnost Lego jako první v Dánsku kupuje zařízení na výrobu plastikových hraček a tím rozšiřuje nabídku na něco málo přes 200 druhů.