LEGO® DUPLO 10825 Milesův oblek Exo-Flex

699 Kč 579 Kč
Zboží máme skladem!
U vás doma 25. 10. až 27. 10.

Popis

Fanoušci Milese ze Země zítřka od Disney Junior si zamilují, když budou moci sedět v kabině jeho úžasného robotického obleku, připraveni prozkoumávat nové planety. Pomoz Milesovi používat jeho velké ruce-lopaty na pohyblivém obleku Exo-Flex, aby mohl nabírat vesmírné kameny a zkoumat je. Malé děti si také mohou vyrábět své vlastní roboty z kostek a zažívat s nimi futuristická dobrodružství.

Obsahuje LEGO® DUPLO® figurku: Milese. Product Headline Naskoč si do obleku Exo-Flex a zažívej s Milesem vesmírná dobrodružství!

Obleč se do obleku Exo-Flex Milese ze Země Zítřka s pohyblivýma rukama a nohama, lopatami místo rukou a vyzdobenou kabinou pro neuvěřitelná vesmírná dobrodružství. Product Shopper Fanoušci Milese ze Země zítřka od Disney Junior si zamilují, když budou moci sedět v kabině jeho úžasného robotického obleku, připraveni prozkoumávat nové planety. Pomoz Milesovi používat jeho velké ruce-lopaty na pohyblivém obleku Exo-Flex, aby mohl nabírat vesmírné kameny a zkoumat je. Malé děti si také mohou vyrábět své vlastní roboty z kostek a zažívat s nimi futuristická dobrodružství. Obsahuje LEGO® DUPLO® figurku: Milese. Product Bullets • Obsahuje LEGO® DUPLO® figurku: Milese.

  • Obsahuje sestavitelný oblek Exo-Flex s pohyblivýma nohama a rukama, rukama ve tvaru lopat, ozdobenou kabinu a další kostky navíc pro celé hodiny stavění a hraní.
  • Projdi se v obleku Exo-Flex a prováděj své vlastní vesmírné objevy.
  • Pomoz Milesovi posadit se na jeho místo v kabině a použij pohyblivé ruce, aby uchopil a prozkoumal vesmírné kameny.
  • Pomozte svému dítěti osvojit si základní stavitelské dovednosti stavěním a přestavováním obleku Exo-Flexnebo vytvářením nových robotů, které si samo vymyslí.
  • LEGO® DUPLO® produkty jsou speciálně navržené tak, aby byly zábavné a vhodné pro malé ručičky.
  • Tato sada nabízí zážitek ze stavění vhodný pro děti od 2 do 5 let.
  • Oblek Exo-Flex s nataženými rukami měří přes 17 cm na výšku, 23 cm na šířku a 9 cm do hloubky.

Vlastnosti

Kód: 10825
Počet dílků: 37 ks
Určení: Dětské
Věk od: 2 let
Věk do: 5 let

Značka LEGO®

Světoznámá značka těchto stavebnic spatřila světla světa poprvé v roce 1932, kdy byla založena v městečku Billund v Dánsku. Firma se zpočátku zabývá výrobou dřevěných hraček. Roku 1947 společnost Lego jako první v Dánsku kupuje zařízení na výrobu plastikových hraček a tím rozšiřuje nabídku na něco málo přes 200 druhů.