LEGO® DUPLO 10811 Nakladač

399 Kč 329 Kč
Vyprodáno

Popis

Malí stavitelé budou nadšení, až uvidí, co vše mohou s tímto snadno sestavitelným strojem vyhrabat. V přední i zadní části jsou velká rypadla, takže zábava při kopání bude dvojnásobná, a s flexibilními pažemi se dá pohybovat a dají se kombinovat pro snadnější hrabání a vytahování zdobených kostek s motivem lebky a červíků.

LEGO® DUPLO® kostky jsou speciálně navržené tak, aby byly bezpečné pro malé ručky.

Obsahuje DUPLO figurku stavebního dělníka. Vyhrabávej kostky s LEGO® DUPLO® Zadním nakladačem! Zjisti, co dokážeš vyhrabat pomocí 2 velkých rypadel na LEGO® DUPLO® Zadním nakladači a pohybuj speciálním pohyblivým systémem ramena, se kterým si můžeš celé dny užívat budovatelskou zábavu. Malí stavitelé budou nadšení, až uvidí, co vše mohou s tímto snadno sestavitelným strojem vyhrabat. V přední i zadní části jsou velká rypadla, takže zábava při kopání bude dvojnásobná, a s flexibilními pažemi se dá pohybovat a dají se dát do polohy pro snadnější hrabání a vytahování zdobených kostek s motivem kostlivce a červíků. LEGO® DUPLO® kostky jsou speciálně navržené tak, aby byly bezpečné pro malé ručičky. Obsahuje DUPLO figurku stavebního dělníka.

  • Součástí je LEGO® DUPLO® figurka stavebního dělníka s bezpečnostní helmou.
  • Obsahuje sestavitelný zadní nakladač se 2 velkými rypadly na pohyblivém funkčním rameni, navíc kostky na vyhrabávání.
  • Pomozte svému dítěti stavět, ohýbat a ovládat speciální pohyblivý systém ramena pro celé dny kopání a vyhrabávání.
  • Mezi doplňky najdeš kolečko a vrták.
  • Použijte speciálně zdobené kostky červíků a kostlivce jako začátky příběhů a promluvte si se svým dítětem o tom, co je možné pod zemí najít.
  • LEGO® DUPLO® produkty jsou speciálně navržené tak, aby byly vhodné a bezpečné pro malé ručičky.
  • Zadní nakladač měří přes 13 cm na výšku, 29 cm na délku a 7 cm na šířku.
  • Zkombinuj s 10812 Náklaďákem a pásovým bagrem a s 10813 Velkým staveništěm a užij si ještě více zábavy s vyhrabáváním a stavěním. 

Vlastnosti

Kód: 10811
Počet dílků: 19 ks
Určení: Dětské
Věk od: 2 let
Věk do: 5 let

Značka LEGO®

Světoznámá značka těchto stavebnic spatřila světla světa poprvé v roce 1932, kdy byla založena v městečku Billund v Dánsku. Firma se zpočátku zabývá výrobou dřevěných hraček. Roku 1947 společnost Lego jako první v Dánsku kupuje zařízení na výrobu plastikových hraček a tím rozšiřuje nabídku na něco málo přes 200 druhů.