LEGO® DUPLO My First 10617 Moje první farma

499 Kč 409 Kč
Zboží máme skladem!
U vás doma 24. 10. až 26. 10.

Popis

S touto zábavnou sadou se naučíš něco o životě na farmě!

Hrej si a uč se na farmě! Díky velkým kostkám sady LEGO® DUPLO® moje první farma si můžeš vyzkoušet tvé první stavební dovednosti. Barevné LEGO DUPLO kostky jsou vyrobeny pro malé dětské ruce, dobře se drží a jsou pro děti bezpečné. Použijte zvířecí figurky a jiné kostky k postavení scének dne na farmě. Mluvte o zvířatech, o tom - co potřebují, jak se krmí. Tuto snadno sestavitelnou sadu můžete využít k hravému učení svého dítěte a seznámit ho pomocí 2 figurek LEGO DUPLO se životem na farmě. Sadu je možné zkombinovat s modelem č. 10615 LEGO DUPLO Můj první traktor a zažít tak více zábavy při hraní.

Obsahuje 2 LEGO DUPLO dětské figurky, ovečku, klavičku a slepičku. Obsahuje farmu s dveřmi a okny, které lze otevřít. Pomocí figurek zvířat a speciálních kostek s obrázky seznamte svého malého farmáře s životem na farmě.

  • Ideální sada pro začátečníky.
  • Formou hry se dítě seznámí s životem na farmě.
  • LEGO® DUPLO® figurky nabízí veselé hraní.
  • Barevné LEGO DUPLO kostky jsou vyrobeny pro malé dětské ruce, dobře se drží a jsou pro děti bezpečné.
  • Farma je přes 18 cm vysoká, 19 cm široká a 9 cm hluboká.
  • Sadu je možné zkombinovat s modelem 10615 LEGO DUPLO Můj první traktor a rozšířit tak herní možnosti.

Vlastnosti

Kód: 10617
Určení: Dětské
Věk od: 1 let
Věk do: 5 let
Typ: zvířátka
Počet dílků: 26 ks

Značka LEGO®

Světoznámá značka těchto stavebnic spatřila světla světa poprvé v roce 1932, kdy byla založena v městečku Billund v Dánsku. Firma se zpočátku zabývá výrobou dřevěných hraček. Roku 1947 společnost Lego jako první v Dánsku kupuje zařízení na výrobu plastikových hraček a tím rozšiřuje nabídku na něco málo přes 200 druhů.